Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 7 vagy iPhone 8? Ti...

IPhone 7 vagy iPhone 8? Ti melyiket vennének inkább?

Figyelt kérdés
2017. okt. 4. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha van pénzed 8-asra akkor szerintem azt vedd, a 8-as jobb mint a 7-es.


Ennyi.

2017. okt. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%

Én egyiket sem. Nekem jó egy Sony Xperia ZX Premium Dual,

testreszabva sokkal gyorsabb, mint a legújabb iPhone.

Nem, nem a tesztpontok alapján, az csak a fanatikusokat

érdekli, az alapján írom, ahogy a kezemben tartom, és

használom :)

2017. okt. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Captain Logic ***** válasza:
Még jó, hogy az volt a kérdés, hogy: “Te melyiket vennéd? iPhone 7, 8 vagy Sony Xperia ZX Premium Dual?”
2017. okt. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

#3: Az első mondatom volt a válasz. Onnantól nem kötelező

továbbolvasni. Egyiket sem. Nekem nem kell. Pénzt meg

főleg nem adnék ki érte. Ennyi :)

2017. okt. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Captain Logic ***** válasza:
De ezt nem értem bennetek… Ha oda van írva a kérdèsbe, hogy iPhone, akkor minek nyitod meg? Hogy idejöhess a Xiaomi reklámoddal?
2017. okt. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Te melyiket vennéd? Csak mert kötözködni azt tudsz,

de értelmes választ nem látok tőled ;)


És nem reklám: Egyiket sem. Kész, fogadd el, hogy nem

mindenki akar iphone-t, főleg nem ezt a két fajtát.

Ha mindenképp iphone kellene, akkor X, de ezt sem jó

válasz, mert csak 7 és 8 közül lehet választani.

2017. okt. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Így van, az X is rossz válasz a kérdésre. Nem tudom, miért nem lehet a kérdésre válaszolni, és ha nem akarok vagy nem tudok releváns választ adni, akkor meg minek szólok bele. Vagy ez a Sony fizetett hirdetése? :-) Mindegy.


Ha az esztétikai érzékemre hallgatnék, akkor egyértelműen a 8-as. Ha a pénztárcámra, akkor meg a 7-es.


A hardverben ugyan vannak különbségek, de egyelőre a „bionic chip” nem hoz annyira lázba, hogy emiatt rohanjak megvenni, a többi paramétere meg nem elég ahhoz, hogy igazán meggyőző legyen. Majdnem egy 7-es hardvere.


Árban amúgy marha nehéz összehasonlítani, mert véletlenül sincs ugyanakkora tárhely opció Ez tuti nem véletlen, mocskos szemetek.. :-)


Ami a design-t illeti, ott viszont az elöl-hátul üveg mindent visz... nekem korábban a 4-es volt „A” telefon, pontosan emiatt, és nagyon sajnáltam az 5/5s sorozatban, hogy ezen változtattak, és ezidáig nem is jött vissza ez a módi, most azonban újra megjelent. És ez azért engem minden esetre elgondolkodtat, és lehet, hogy a cserekor mégis a 8 felé visz el, mert árban már annyira rettenetesen nagy különbség nincsen (30-40e Ft egy ilyen értékhatárnál már annyira nem számít - vagy legalább is nem ez az elsődleges).

2017. okt. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem ér meg 100 ezer forintot a vezeték nélküli töltés ...okés kicsit gyorsabb a processzor, kicsit jobb a kamera, de engem ez még mindig nem győzött meg, hogy miért fizessek ennyivel többet. Igazság szerint még 200 ezret is soknak tartok egy telefonért (ami még mindig IPS kijelzőt használ!). Gondoljunk csak bele: 200 ezerből már asztali gamer PC-t lehet venni. Sajnálnék rá 300 ezret na (legalábbis én a Plus-ban gondolkozom) ...főleg, hogy most asszonynál is esedékes lesz a telefoncsere, már 200at spóroltam is.
2017. okt. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!