Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonokat tudtok...

Milyen telefonokat tudtok ajánlani max.100 ezer ft-ért?

Figyelt kérdés

Feltétel, hogy gyors legyen és min. 3 évig bírja és az aksija se merüljön annyira gyorsan.

Főleg ezekre használnám: zene hallgatás, youtube videók nézése, netezés, messenger, insta, fb, viber, egy-két játékra.


Én a Samsung Galaxy A5 2017-et néztem ki magamnak, erről mi a véleményetek ?


2017. okt. 4. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

A minimum 3 évig bírja...

...az egyik telefonnál sem garantált, viszont 100E Ft alatti áron, megint elérhető a Honor 8, illetve hamarosan jön, az úgynevezett Xiaomi változata, vegytiszta Androiddal, a Mi A1.

Samsung Galaxy A5-el az a gond, hogy nem egy mai okostelefon és 3 éven belül, az USB type-C szabvány is kellően elterjedt lesz, meg 3 év múlva az is lehet hogy a 4 GB RAM már a minimum lesz, mert a YouTube-ot, a Facebookot is fejlesztik, stb. úgyhogy már azoknak is kell mahd több erőforrás.

Igazán az One Plus 5-öt javasolnám, de az nincs ilyen áron. Ha teszel hozzá, kb 25-30 E Ft-ot, akkor már igen.

2017. okt. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem jo valasztas lesz az A5 2017...azt nemmondom, hogy 3evig ugyanugy stabilan fog futtatni minden alkalmazast...de jelenleg van olyan gyors, mint egy Huawei P9 (esetleg meg ez is szoba johetne nalad vagy a Honor8) a mindennapi hasznalatok soran."Hardcore user" vagyok mindent a telefonon vegzek el...Galaxy S7esrol(tonkrement) valtottam A5re es nagyon megvagyok vele elegedve!

Akksijarol annyit tudok elmondani, hogy a gyari 6.0-as androiddal kibir egy egesz napot folyamatos nyomkodassal (video nezes,telefonalas,komolyabb jatekok mellett stb), elvileg a 7.0-as droidtol gyorsabban merul ezert nem frissitettem meg.En nagyon ajanlom barkinek...szerintem csalodast nem okoz (maximum az elolapi kamera, de az se annyira botranyos).Nekem a Samsung nagyon a szivembe lopta magat ezzel a ket keszulekkel.

2017. okt. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!