Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2017-be LG G4 vállalható...

2017-be LG G4 vállalható mobil még?

Figyelt kérdés
Nagyon jó áron tudnék venni egy teljesen új állapotú LG G4-et, és érdekelne szerintetek így 2017 vége felé elegendő e a tudása még 1-2 évig. 35000Ft-ért adná az egyik ismerősöm, hibátlan dobozos, független.

2017. okt. 5. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiért ajándék :)
2017. okt. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha nem zavar, hogy bármelyik pillanatban lehet egy jó kis harveres bootlop. Sajnos típushíba, hogy egyik pillanatról a másikra a készülék újraindul és soha többet nem jut át a boot animáción. Alaplapcserével lehet orvosolni a dolgot, ami kb. 40 ezer Ft. Egyébként frankó készülék, csak én is így jártam vele. Megcsináltattam és megkapta az asszony. Ja van egy másik típushibája is: hosszabb képernyő használat esetén előfordulhat időleges képernyő beégés (fekete háttéren látszik pl. az óra meg az aku töltöttségjelző).

A frissítésekkel kapcsolatosan: az Android Nougat-ot még meg fogja kapni de az Oreo-t már tuti nem.

Tessék egy kis olvasnivaló:

[link]

...na és a hozzá tartozó fórum összefoglalóját is érdemes végigolvasni.

2017. okt. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket. 2.-iknak, értem és köszi az infót a hibákról, de gondolom ez nem minden darabnál jön elő, hiszen akkor visszahívták volna őket, és gondolom akkor a párod se használná azóta is. Nekem régi álmom egy G4, de mikor megjelent akkor az ára még a fellegekbe volt, így nekem felejtős volt. Jelenleg egy Xperia XA mobilom van, amit nagyon nem szeretek. Lassú a kamera, maga a rendszer, aksi 1 napot visítva bír ki, és a legdühítőbb számomra az a fénykép elkészítési idő... Kattintok egyet, és kb 2-3 másodperc mire elmenti és enged új fotót lőni. Ha ettől jobb az LG akkor már megérte. Mivel az ismerős G4-e elmúlt 6 hónapos, így nagy eséllyel már előjöttek volna a fent említett hibák, ha ez is egy hibás darab lenne. Mindenesetre észben tartom ezeket, de hátha nem jelentkezik semmi. Ha mégis, akkor van még rajta másfél év gari.
2017. okt. 5. 16:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnos az "bootloop" hiba nagyon gyakori, de a cserélt alaplapokkal, már elvileg nincs gond ...szóval azért tarts talomban 40 ropit, ha javítani kell, de egyébként frankó telefon. Én imádtam ...egyedül azért nem vettem megint G4-et, mert szerettem volna ujjlenyomat olvasót (na meg tartottam a bootloop hibától) ...szóval végül V10-et vettem (ugyanaz a Snapdragon 808 van benne, ugyanazzal a kamerával)
2017. okt. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Manapság én már Snapdragon chipből nem mennék az 500-as széria alá, de ezt leszámítva tökéletes, szerintem megéri!
2017. okt. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Snapdragon* - bocs, úgy értem Adreno!
2017. okt. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs olyan játék jelenleg, ami ne futna tökéletesen a G4-en
2017. okt. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megvettem a G4-et. Eddig egy álom. Xperia xa után ég és föld. Ez kb a 20-ik mobilom, de eddig ez viszi a prímet. Köszi a segítségeket mindenkinek.
2017. okt. 6. 20:49
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudja valaki hogy a G4-re az android 7.0 mikor jön ki, vagy kijött e már?
2017. okt. 7. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!