Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont erdemes venni?

Milyen telefont erdemes venni?

Figyelt kérdés

Az lenne a kerdes hogy 130-60 között milyen telefont eri meg venni?

Eleg sokat használom fontos a megbízhatóság es a kijelző minőség. Emellett kamera üzemidő stb.

Szemelyes tapasztalatokat is várok

Előre is köszönöm



2017. okt. 6. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Rászánsz meg 20e-t és vedd meg a oneplus 5ot. 500 euró és a legjobb telefonok között van, semmiképpen sem középkategória.
2017. okt. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Ennyiert iphone 6s, vagy kicsit ràszànva 7.

Androidosok közül Huawei p10 az pl idei telefon, de még jobb vétel lehet ezen az àron a Honor 9. Ez pl 115 ezer körül màr van, és ez màr a csúcskategória alsó része, nagyon jó kameràval. Esetleg lg g6, bàr még a tavalyi processzort tették bele, de elég jó az is. Ezeket javaslom.

2017. okt. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Árban irtam hogy 130-160 vagyis 160 a max amit kiadnek ha megeri a plusz pénzt

Jöhetnek meg valaszok

Eddigieket köszönöm

2017. okt. 6. 12:20
 4/8 anonim válasza:
10%
nekem lumia 532 van es ez nagyon sokat tud, ramos 1 gb ram van benne, es windows van rajta mint a gepemen, legjobb telo
2017. okt. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hulladék Windows Phonet soha tobbet nem vennék..
2017. okt. 6. 13:29
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Sokan dícsérték, személyes tapasztalatommal pedig megerősítem, hogy a Huawei-k nagyon szuperek, minőségi kivitelezés és jól optimalizált rendszer, és általánosságban a kamerájuk is nagyon jó, abból Mate 8 (64 GB), Mate 9, P10, Nova 2, és Nova 2 Plus vannak ebben a szegmensben.

Vagy még a Huawei leányvállalatának kínálatában Honor 8 Pro vagy Honor V9, illetve még a Samsung Galaxy S7 Edge.

2017. okt. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
44%
pedig szerintem jo ez a windows phone bár izlések és pofonok, sokat nyomom oda szoktam adni a testvereimnek is mert ez egyszeruen mindent visz, játszunk zenélünk filmeket nézunk,szupi.
2017. okt. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm megnézem a Huaweieket amit írtál!


Nincs baj wp-al csak mégsem vennék többet. Jelenleg is az van sajnos azt akarom cserélni. Személy szerint mióta megvan vannak problémái.

Lehet hogy valamikorra kiforrja magát de most nem a legjobb.

Android sokkal jobban tetszett. iOS ről nincs véleményem de lehet hogy azt kellene kipróbálni.

2017. okt. 6. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!