Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone vagy Honor 8?

Iphone vagy Honor 8?

Figyelt kérdés
Ti melyiket venétek? Melyik csinál jobb képet? Nagyon szeretek fotózni és sok képet csinálnák vele. Melyik tud többet?
2017. okt. 6. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Barmilyen ifont irnak honor jobb.
2017. okt. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na szóval a Honor az Huawei ha jól tudom.


Inkább az apple szerintem.


Mondjuk azt hiszem az apple többet is tud, ha a műszaki oldalt nézzük.

2017. okt. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Trevor. ***** válasza:
Melyik iPhone?
2017. okt. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk az nagyon nem mindegy,h ogy milyen iPhone-val hasonlítod össze, mert pl az iPhone 6-nál még jobb a Honor 8, de a 6s-nél már nem, mivel az már 4K videót is tud, és erősebb hardvere van. Szerintem 6s-től felfelé az Iphonek jobbak, mint a Honor 8. Amúgy jó kamerája van a Honornak is, de a Honor 9-é az jobb még a 8-nál is sokkal.
2017. okt. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fotó minőségben a Honor8 a Huawei P9-cel van egy szinten, ami egy ponttal kapott többet a dxomark tesztjében, mint az iPhone 6s. Ezen kívül a Honor8 jóval olcsóbb is.
2017. okt. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!