Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik éri meg jobban? Iphone...

Melyik éri meg jobban? Iphone 6s vagy Iphone7?

Figyelt kérdés
2017. okt. 8. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:
17%

Ha van pénzed vedd a 7-est, az újabb jobb mindig.


De érdemes lenne elgondolkodni egy Samsung-on akár.


Nekem most volt pénzem, vehettem volna egy iphone 7-est, de inkább vettem egy Samsung s7 edge-t, és szerintem jó döntés volt.


Szóval szerintem gondolkodj el egy s7 vagy s8-ason, mert ha a műszaki paramétereket nézzük sokkal jobb mint az iphone.


Sőt, egy Samsung s7-es műszakilag jobb mint az iphone X, ami csak jövőre jelenik meg, vagy legalábbis lesz kapható.

2017. okt. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1-es orulunk hogy ilyen elegedett vagy a samsungoddal, de nem ez volt a kerdes, draga!

Mindenkepp a 7 eri meg jobban. Tobb ideig tamogatott, gyorsabb, stb. Szerintem a 6s-en lassan mar docogni fognak az uj verziok

2017. okt. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én mondtam is hogy ha van rá keret akkor vegyen 7-est mert jobb, mint minden újabb iphone jobb mint a régebbi.


Hagyjuk is akkor a Samsung-ot, előre az iphone-al, tessék, vegyétek.

2017. okt. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!