Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Apple telefonokba miért...

Az Apple telefonokba miért nem tudnak akkut tenni, csak ilyen 1800 mAH s vackokat?

Figyelt kérdés

FIX telefonnak elmenne ez, de ekkora akksival ahogy elnéztem, még az 1 napot sem hozza ha használom is... Tetszik a rendszer, minden nagyon vagány, viszont környezetemet is elnézve, akinek Appleja van, az munkahelyen is napközben bekell tegye tölteni, s 1 év után úgy megmegy az egész, hogy cserélheti is újra az akksit vagy a telefont.



Nekem Redmi 4 primem van jelenleg, ezzel 2-3 napot általában kihúzok, igaz hogy vastagabb a ház. Ti melyiket választanátok, hajszál vékony ház akkumulátor nélkül (Apple) vagy vaskosabb ház, 2-3 nap üzemidővel? Esetleg középutat amiben van egy kisebb akksi, de nem is olyan vastag?



2017. okt. 8. 15:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

ez komoly?


veszel egy iphone-t újonnan és nem bír 1 napot se? vicces.


Nekem legutóbb egy 5S-em volt újonnan, amit 2015-ben vettem, mondjuk sokat nem telefonáltam vele így bírta az aksi 2-3 napig.


De lehet ha elkezdek vele sokat telefonálni és netezni akkor az se bírja ki estig.

2017. okt. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Iphone 5s-nek 1570 mAH-s akksija van 4 colra és 2 mag 1.3 Ghz-ra.

Ehhez képest az Iphone 8-nak nőtt a képernyője, annak felbontása, fényereje és nyomásérzékeny (is). Sokkal erősebb processzor dolgozik benne és még folytathatnám hogy milyen területeken nőtt a fogyasztás. Ehhez képest az akku szinte semmit nem változott.

2017. okt. 8. 15:19
 3/16 anonim ***** válasza:

Nekem volt pár iphone, de most váltottam.


Vettem egy Samsung S7 edge-t, bár vehettem volna iphone 7-est is.


Na szóval a Samsung-nak elég jó az aksija, pedig 5,5-es kijelzője van és Quad HD, nem is full hd.

2017. okt. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

"Na szóval a Samsung-nak elég jó az aksija, pedig 5,5-es kijelzője van és Quad HD, nem is full hd."


Iphone 8 nem FUL HD xD, sima HD :)). Samsungnál nem tudom hogy a te edgedben már benne van-e hogy le lehet venni a felbontást, de az is egy remek funkció!


Most csúcskészülékek között messze az Applenak a legrosszabb az akku ideje, más gyártónak ezt a hibát nagyon nem is néznék el a tesztelők, de hát ez az Apple.. :\. Mondjuk mobilarénán most először még a tetsziket sem kapta meg.

2017. okt. 8. 15:30
 5/16 anonim ***** válasza:

Sajnos hogy az újabb apple telefonokba milyen az aksi, nem tudok hozzászólni, inkább Samsung-ot vettem.


De nekem az 5S-el nem volt probléma, de lehet az újabbak gyengébbek.

2017. okt. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Minek tegyenek bele jobbat , erősebbet , ha igy is megveszik.

Én biztos nem veszek 4000 mAh alatti akkuval , akárminek hivják.

2017. okt. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

# 6/6 Időpont ma 19:55


A 4000 mAH is elég tág fogalom akku idő tekintetében, függ a processzortól, attól hogy a rendszer mennyire van optimalizálva és persze attól is hogy mit kell meghajtani. Kár hogy nincs valami normális benchmark ilyen tekintetben, szerintem sokat változtatna ha már nem csak az Antutu scoreban futna a verseny, hanem akku idő tekintetében is...

2017. okt. 8. 20:35
 8/16 anonim ***** válasza:

Jókérdés

Ipaden meg pl eddig nem volt alapból számológép :D

Sok érthetetlen dolog van ilyen téren.


Én az almát választottam. Nekem bőven kibírja az 1-2 napot mert nem használom annyira intenzíven. ( gondolom mert nem nézek rajta videókat)

2017. okt. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
"Nekem legutóbb egy 5S-em volt újonnan, amit 2015-ben vettem, mondjuk sokat nem telefonáltam vele így bírta az aksi 2-3 napig. " Hát azt kötve hiszem már bocsi :D Max úgy, ha nem csináltál vele semmit, csak "alvó" módban volt. Nekem is 5S-em van, és az aksi tényleg szar. Reggelre feltöltöm, 7-kor 100%-on van, amikor indulok suliba, és összesen max fél óra net után (ez az egész napi net, amit a suliban használok) már csak 75-70% körül van. Nagyon gyorsan merül. Pont a minap történt, hogy egész nap nem is használtam a telefont, és a 1 óra fele már csak 40%-on volt.
2017. okt. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#9 akkor ott van valami bibi, ha nem használod 1 nap alatt 1-2% nál többet nem szabadna csökkennie az aksinak.
2017. okt. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!