Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek az első generációs...

Szerintetek az első generációs Google Pixel és XL ára csökkenhet a következő hónapokban?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék venni egy Pixelt, de még mindig elég drága, a sima 32 gigás Pixelt is 180k-ért látok. (XL 200k körül)

Most hogy bejött a Pixel 2, a következő 1-2 hónapban csökkenni fog az áruk? Függ tőle egyáltalán?


2017. okt. 8. 21:57
 1/10 Captain Logic ***** válasza:
Az megvan, hogy Mo-n pl nem is lesz kapható?
2017. okt. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Bihar Valatonon ***** válasza:
GSMekben lesz belőle...és igen fog csökkenni az előzőek ára mindenképp.
2017. okt. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első, de kapható mobilüzletekben, mint ahogy írták is. Csak keress rá hogy Google Pixel árukereső, és egy rakás boltot fogsz találni.


Második, igen, én is ebben reménykedem.

2017. okt. 9. 11:16
 4/10 anonim ***** válasza:
Mennyiért vennéd meg?
2017. okt. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Captain Logic ***** válasza:
Na linkelj már nekem egy oldalt, ahol Google Pixel 2-t lehet venni…
2017. okt. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem abból következtetett, hogy az első generációs Pixel kapható GSM ekben így valószínűleg majd kapható lesz néhány hónap múlva a Pixel 2 is.
2017. okt. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Captain Logic ***** válasza:
De engem az az állítás érdekel, hogy az árukereső tele van a Google Pixel 2-vel…
2017. okt. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Emberek, én GOOGLE PIXEL 1 -ről beszélek, hogy AZ kapható, nem a 2-ről. Mert a 2 még nem kapható, az 1 pedig igen. Az egész kérdésem témája a Google Pixel 1.

Mennyiért venném? Jó lenne ha lemenne egy 150-160k-ra, ott már elgondolkodnék.

2017. okt. 12. 08:24
 9/10 Captain Logic ***** válasza:
Látom, nem fogtad fel, mit mondtam… Ha a Google Pixel 2 nem lesz kapható Mo-n, akkor szerinted mennyire befolyásolja az elsőnek az itthoni árát?
2017. okt. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Te jössz azzal hogy hogy mutassak már egy oldalt ahol kapható Pixel 2, holott szépen írtam hogy a Pixel 1-re gondoltam. Egy szóval se írtam hogy már most kapható a Pixel 2.

Ahogy a többi hozzászóló is írta, úgy gondoljuk hogy a Pixel 2 MAJD kis idő múlva kapható lesz a GSM boltokban, mint ahogy az 1-es is kapható. Így talán csökkenni fog az ára.

2017. okt. 12. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!