Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Biztonságos hacked apk letöltő...

Biztonságos hacked apk letöltő oldal létezik? Olyanra gondolok ami játékoknak az alap adatait átírja, és pl alap kezdőpénz nem 0 hanem 999999. Szóval egyszerűen hackelt alkalmazások. [ROOT NÉLKÜL]

Figyelt kérdés

ROOT: kingroot megáll 90%-nál. (Tipp?) (windowsos verzió fel se ismeri a telefont)

PC-ről rootolás (minimal adb and fastboot): bootloader nyítás nem akar sikerülni, így nagyon nem fog sikerülni. (már nyítási kérelmet is kértem, telefonomon is benyomtam hogy engedje megnyitni de semmi)


Amint felül írtam hogy az alap adatait átírja, az kicsit hülyén fogalmaztam, de máshogy nem tudom :P



#hacker #APK #hacked apk
2017. okt. 9. 19:33
 1/3 Alex Fly ***** válasza:

1. Amire gondolsz, az nem hacked, hanem cracked stuff. És semmi nem garantálja, hogy aki belenyúl az apk-ba, az nem fog mást is módosítani...

2. lehet, hogy érdemi választ kapnál, ha nem titkolnád a mobilod típusát. Mondjuk ha tudod, akkor az XDA-n biztosan van némi info a rootoláshoz...

2017. okt. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Xiaomi Redmi 3S a telefonom típusa.
2017. okt. 10. 16:20
 3/3 anonim válasza:
Szia ha nem szeretnéd rootolni a telefonodat viszont tunning modban szeretned hasznalni a jatekaidat akkor tudom neked ajanlani a Lucky Patcher nevű appot. Előfordulhat hogy többször is ujra kell majd telepítened az adott alkalmazast de többszöri nekifutasra meg fogod tanulni a hasznalatat ráadásul magyarul is létezik. Rengeteg mindent tudsz benne csinálni reklamokat tudod letiltani maximalis penzt tudsz előállítani es meg sok mást. De mivel ez így ebben az értelemben csalás így ONLINE játékosok ellen nem tudsz majd játszani.
2017. nov. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!