Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi note 4x vélemény?

Xiaomi Redmi note 4x vélemény?

Figyelt kérdés
Heló, az van hogy szeretnék egy jó ár/érték arányú telefont és a xiaomi redmi note 4x lenne a téma, a kérdésem hogy van e benne Slow motion (lassított felvétel) és hogy mi az a Miui, és a legutolsó hogy képes e a legújabb android rendszert futtatni, mert mindenhol ahol olvasom csak az van kiírva hogy 6.0.1 frissített, kérlek segítsetek, osszatok vélemény

2017. okt. 14. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:
13%

"az van hogy szeretnék egy jó ár/érték arányú telefont"


Felejsd el akor a xiomit. Ez a legrosszab ar ertek aranyu telefon. Ilyen arba egy Nokia(nem a Lumia hanem ami most korul jelent meg) a legjobb.

2017. okt. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
figyelj, ezzel nagyon nagyot tévedsz, a nokiának jelentősen kisebb az aksija, eggyel korábbi videókártya van benne mint a xiaomiban ráadásul még a processzor is csak 1,4ghz-s míg a xiaomiban 2ghz, a nokiában nincsen lassított felvétel (nem szempont, csak ma "trendi" ), ja és ami a nokiában van 4gb ram az snapdragon 430, míg a xiaomiban levő ram snapdragon 625 ( ja és a példában említett telefon egy nokia 6 volt ami 70ezer, a xiaomi meg 54ezer) és ezzel már ki is veséztem a témát, a kérdés még mindig az hogy ezen akkor mennek az újabb androidok? illetve miui tapasztalatokat szeretnék hallani, és kamera tapasztalokat is
2017. okt. 14. 14:27
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Melyik nokiaval hasonlitottad ossze?
2017. okt. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nokia 6
2017. okt. 14. 15:29
 5/9 anonim ***** válasza:
30%

Nem sokkal tud tobbet a nokianal.. omg en most jottem ra hogy milyen a Xiaomi D: teleg jo arba adja el a mobiljait.


Elnezest amiert irtam elso valaszra!

2017. okt. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
semmi baj nincsen, azér értékelem hogy segíteni akartál :D
2017. okt. 14. 23:25
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
A MIUI a Xiaomi saját felülete.
2017. okt. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem több mint egy hónapja redmi note 4xem van, és imádom, csak jót tudok róla mondani. Eddig egyszer sem fagyott le, pedig volt, hogy szó szerint egész nap rajta lógtam, nyüstöltem. A képe nagyon szép, és én imádom, hogy ilyen nagy, jobb élmény így videót nézni stb... A miui felülete olyan, mintha nekem tervezték volna. Persze eleinte voltak nehézségek de minden telónál van, ha nem ismered a felületet:D nagyon tetszik az egész ahogy meg van csinálva, jól személyre szabható. Én biztos hogy maradok ennél a márkánál ha ez a telefon sokáig bírja. Android frissités jön rá, én 6os androiddal vettem de már rég frissült 7esre. A kamerája viszont átlagos. Ha számodra nagyon fontos a fotózás akkor nem biztos hogy ez a telefon a legmegfelelőbb, de természetesen nem rossz a kamerája, egyszerűen átlagos, szerintem ezzel is lehet egyébként nagyon szép képeket csinálni, és sokféle mód van a kamerában. Lassított felvétel nincs benne, de van valami sportesemény nevű mód, még nem próbáltam ki, lehet, hogy az olyasmi:D remélem valamennyit tudtam segíteni:D ja még annyit, hogy ha nem lógsz rajta nagyon sokat, akkor simán kibírja az aksija a 2 napot.
2017. okt. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó.

Szépen köszönöm a válaszodat, viszont nézz utána a lassító funkciónak mert igenis van benne elvileg(némelyik kiadásban)

2017. okt. 16. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!