Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekomnál van lehetőség...

Telekomnál van lehetőség neten keresztül megváltoztatni a címet ahová a havi számlákat küldik?

Figyelt kérdés
2017. okt. 14. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy van. Hívd fel az ügyfél-szolgálatot...
2017. okt. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Neten keresztül, nem telefonos ügyfélszolgálat
2017. okt. 14. 16:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Bemesz a legkozelebbi Telekomhoz. Akarhol lehet auchanba vagy tescoba vagy plaza ahol kozel neked.


Megmodnod nekik a kerdesed es megoldják.

2017. okt. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, tudsz-e róla, hogy a telefonos ügyfélszolgálat saját hálózatból INGYENES (1230). Nem értem, miért nem azt választod?

Nekem már sok problémámat megoldották. De a személyes bemenetel is jó ötlet.

2017. okt. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: lemaradt: ez mindenképpen egy olyan dolog, amit nem bíznék a netes ügyintézésre, ugyanis ha nem jól csináltad, akkor senki nem fog szólni, hogy figyelj, nem jó helyre írtad. Amúgy én nem emlékszem olyanra, hogy lenne számlázási cím megváltoztatása.
2017. okt. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bemész egy T-Pontba, kivárod a másfél-két órás sorodat és lemondod a szerződést majd keresel egy tisztességes szolgáltatót! :-)
2017. okt. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha már regisztráltál a weboldalukon, csak be kell jelentkezni és tudod módosítani az adataidat. Ha még nem regisztráltál, pár perc alatt meg tudod tenni és online bármit intézhetsz.
2017. okt. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!