Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek iphone 8 vagy 7...

Szerintetek iphone 8 vagy 7 plus legyen?

Figyelt kérdés
szerintetek melyik legyen, meg megéri várni a vasarlassal az iphone x kijoveteleig vagy ugyse megy lejjebb az ar.
2017. okt. 15. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog lejjebb menni,eléggé tartják az árukat az iphoneok:) nekem péntek óta van 8,és imádom. Hasonló képeket készít az iphone7+ és az iphone8,így azt válaszd amelyik neked jobban bejön, én a plust a mérete miatt nem vennék,ez is elég szokatlan még 5s-ről váltottam:)
2017. okt. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7%

Ha van pénzed akkor vegyél Iphone X-et, az a telefon az igaz fejlesztés hogy úgy mondjam.


Szerintem az iphone 8 a 7-eshez képest nem egy nagy durranás. Szinte alig fejlesztettek valami a design-on kívül.


Amit érdemes ha "menőzni" akarsz az az iphone X akkor, 3 GB ram, Quad HD kijelző, 5,8-as, OLED, stb.


Más kérdés hogy én vettem egy Samsung S7 edge-t és jobb műzsaki adatai vannak mint az Iphone X-nek.


Ha elfogadsz egy tanácsot szerintem ne apple iphone-t vegyél hanem egy Samsung S8-ast, szerintem jobb vétel mint akár az Iphone X.

2017. okt. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen igaza van a masodiknak! iFone 8 olyan mint a Note 7. Akksihiba, vissza kell vinni, stb. iPhone X vgy Samsung.


Ui: ha lepontoztak akkor az azert van mert a sok irigy fan utalja ifont meg samut.

2017. okt. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%

Én komolyan mondom inkább vennék egy Samsung S8-ast mint bármilyen iphone-t.


Mondjuk nekem csak s7 edge van.

2017. okt. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
En a note 8oz neztem meg, mert igazabol a portrait mod nagyon bejon es olyan telot is szerentek amibe van(ezert a sima 8 leginkabb kiesik), de szerintem egyenlore meg iphone ba gondolkozim mivel ipadom van apple watch meg macbook. Max majd par ev mulva eladom az iphonet meg az apple watchot es veszek egy samsungot.
2017. okt. 15. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!