Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6s Plus akkumulátorcser...

IPhone 6s Plus akkumulátorcsere hiba? .

Figyelt kérdés

1 hete cseréltem ki a telefonomból az elemet mert már nagyon merült és a kapacitása csak 70% volt...


Az új akku maximális kapacitást nyújt viszont van egy hibája.Amint 40-35% alá csökken az akku rögtön elkezd a telefon lassulni, 20 % körül a telefon szinte használhatatlan,állandóan lefagy,az animációk is lassúak,fagynak...És amint csatlakoztatom a telefont a töltőhöz rögtön minden újra gyors ahogy kell legyen...

Az érdekes az,hogy az üzletben ahol vettem az "eredeti akkut" reklamáltam nekik és rendeltek egy másik akkut amivel ugyanezt csinálja a telefon...

Ez miért lehet?

A régi legelső akkuval ami volt eredetileg a telóba azzal nem volt gond, 5% alatt is simán lehetett használni semmi gond nélkül...



2017. okt. 15. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Otthon te cserélted ki?
2017. okt. 18. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az akkunak semmi köze a telefon sebességéhez

az akkuban van vagy annyi kraft hogy menjen a telefon, vagy nincs

2017. okt. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, nem hiszem, hogy akku probléma, max véletlenül akkucsere közben történt vele valami. Szoftverfrissítés?
2017. okt. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az üzletbe cserélték ki az akkut,nem én.

És igen próbáltam 10.3.3 és ios 11 en is ugyanaz...(teljes gyári visszaállítással)

2017. okt. 18. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!