Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi redmi 4X túl gyorsan...

Xiaomi redmi 4X túl gyorsan merül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap óta használom, és viszonylag gyorsan merül a telefon, kb ugyanolyan gyorsan mint az előző 3,5 éves xperia L-em...

10 óra használat nélkül 20%ot csökkent, azóta max 2 óra üzemidővel (wifin) 50%on van.


Bármi tipp?



2017. okt. 16. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Ha új vidd vissza.
2017. okt. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A kijelzőidejének 7-8 óra körül kéne lennie.

(Beállítások > akkumulátor és teljesétmény > akkumulátorhasználat > hardver résznél a kijelző és ott írja hogy a legutolsó feltöltés óta mennyit volt bekapcsolva)


Én ezeket tanácsolom:

1. Indítsd újra a telefont

2. Frissítsd (ha tudod) a telefonkn lévő alkalmazással.

3. A mobilnetet gps-t és wifit csak akkor kapcsold be ha tényleg kell.

4. Töröld a facebookos dolgokat és az olyan alkalmazásokat amik problémát okozhatnak.

5. Az interneten nézz utána. Esetleg egy magyar vagy angol(van belőle hivatalos) fórumon kérj segítséget. Bár valószínűleg ott sem fognak újat mondani.

2017. okt. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Penteken vettem, valami First Phone os oldalrol rendeltem(megbizhato nak mutatta)
2017. okt. 16. 15:42
 4/11 anonim ***** válasza:

Akkor pedig a gányolt szoftver lehet az egyik tényező.

Ments le minden fájlt, ez a művelet elvileg okozhat garanciavesztést de használható lesz utána a telefon, és havonta fog frissítést kapni.

Itt a legújabb Global ROM:

[link]

Csak ennyi a dolgot, szerintem ezt nem lehet elszúrni:

[link]

2017. okt. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

[link]


Ez van rajta most.


Köszi szépen, este megcsinálom amit írtál

2017. okt. 16. 16:18
 6/11 anonim ***** válasza:

Felesleges újra telepíteni. Nem az okozza.


Akkumulátor használatnál mit ír? Mi fogyaszt szoftver és harver oldalról? Előfordulhat, hogy valami alkalmazás ébren tartja...

2017. okt. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hardver*
2017. okt. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


igaz töltőről leszedve csináltam a screenshotokat

2017. okt. 16. 18:55
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha az akkumulátor használatnál ráböksz a Facebook és a Messengere mennyi az ébren tartás idő?


(Egyébként a sima Messenger helyett ajánlom a Messenger Lite verziót. Sokkal kíméletesebb üzemidő és adatforgalom szempontjából.)

2017. okt. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
de durva, az én xiaomim folytonos használat mellett a 2 napot is kibírja, úgy hogy nem nyekereg. Volt, hogy 3 napig bírta. Ha nem használom, akkor még a hét feléig töltenem biztos nem kell, sőt azon túl sem.
2017. okt. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!