Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a vélemények Xiaomi redmi...

Mi a vélemények Xiaomi redmi not 4x mobiltelefonról?

Figyelt kérdés
Aki vett ilyet és használja,annak a véleménye érdekelne.Milyen a kamerája?

#Xiaomi #redmi not 4x
2017. okt. 15. 08:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó telefon, barátnőmnek ilyen van és semmi problémája nincs vele. Én most adtam el egy Note 4-et. Egy évig használtam, minden rendben volt vele. Egyébként szerintem már nem éri meg megvenni. Most azért (is) van sokak kezében Xiaomi telefon, mert 1 éve még a Xiaomi olcsó, kínai márkának számított és tényleg jó áron lehetett megvenni a készülékeit. Ma már ez nincs így, olyan lett mint pl. a Samsung, a pénz fele arra meg el, hogy a hírnevet fizeti meg a vásárló. (Ezt bizonyítja az is, hogy majdnem másfélszer annyiért adtam el, mint amennyiért vettem.) Ma már annyira éri meg megvenni, mint más tipikus gyártó (LG, Sony stb.) termékeit. Amúgy tényleg jó telefonok.
2017. okt. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hasonló árkategóriában nagyon jó kamerával,melyik telefonmárkát(annak tîpusát)ajánlanád helyette?
2017. okt. 15. 10:09
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen árban?


Mennyi az, 80-100.000 körül?


Mert akkor szerintem egy Samsung A5-ös 32 Gb-os.


Vagy Iphone 6, 32 Gb-os.

2017. okt. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

1. válaszolónak

"olyan lett mint pl. a Samsung"


Te miről beszélsz?Mutass már egy Samsung telefont újonnan max. 60 ezer forintért fullHD kijelzővel 3GB RAM-al 32Gb belső tárhellyel!


2. válaszolónak

"Mennyi az, 80-100.000 körül? "

Nem. 60.000 forint alatt.A Galaxy A5 2016-os kevesebb RAM-al és kevesebb belső tárhellyel rendelkezik, az A5 2017 pedig másfélszer annyiba kerül mint a Redmi Note 4.

Az iPhone 6 pedig kétszer annyiba.

2017. okt. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen.Nem 80-100 ezerért szeretnék telefont venni.Azért is kérdeztem a Xiaomi redmi not 4x-et,mert azt hallottam ár/tudás kategóriában a legjobb vétel.Nekem a kamera +dual sim,gyorsaság a legfontosabb.Max.60 ezer,amit ki tudok adni érte.Tudom,hogy az iphone nagyon jó,de nincs rá 150 ezer Ft-om.Most Doogee 500 c-m van.Le akarom cserélni,mert 3 éves.Nagyon szép képeket csinált kb.1 hónapig.Azután már sajna nem.Olyan telefont szeretnék,amivel tartósan szép fotókat tudok készîteni a gyerekeimről.Előre is köszi a tanácsokat Mindenkinek!
2017. okt. 15. 11:03
 6/7 anonim ***** válasza:
#4: Rossz részét ragadtad ki a mondatnak, a következő tagmondat szorosan kapcsolódik ahhoz, amit idéztél. De szerintem érted a lényegét. Egyébként én a Note 4 4GB RAM 64 ROM változatát még 36 ezerért vettem.
2017. okt. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Jo. Nyugotan vedd meg.
2017. okt. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!