Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A beázott telefonomat márkasze...

A beázott telefonomat márkaszervizbe vigyem vagy inkább egy jó gsm boltba?

Figyelt kérdés
Lg.

#okostelefon #szerviz #LG G5 #buta tulajdonos
2017. okt. 16. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Vidd el boltba es rendelj neki rizst.
2017. okt. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vicces :(
2017. okt. 16. 19:55
 3/6 Szirty ***** válasza:
Javasasszonyhoz.
2017. okt. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindegy,hogy hova viszed.mindenhol fizetned kell a szervizert ha beazott.

Ha szerencsed van,egy ultrahangos szaritas megoldja a dolgot,az nem kerul olyan sokba.lg g2 em azott be anno,habar nem erte viz(esku,komolyan,nagyon figyelek a teledonjaimra.semmijen vizbe nem esett,nem tettem)

Egyszeruen kikapcsolt es mikor kihuztam a szim talcat vizcseppes volt.

A hatlapi gomboknal rendszerint atlag hasznalatnalnis extrem forro volt.sztem ez okozta a gondot.

Minden esetre a garim ugrott(nem volt 1 eves a telefon)

Eloszor ultrahangal sikerult eletet lehelni bele,de ra 1 honapra ujra ugyan igy beazott.akkor mar kijelzo csere kellett az 40.000volt.

2017. okt. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a választ. Ez egy G5-ös :(

Hagytam a márkaszervizt, találtam egy agyondícsért telefonszervizt, oda vittem. Az enyém vőzbe esett, de elvileg csak az alját érte. Azonnal kikaptam, kikapcsoltam, szétszedtem darabjaira, amennyire lehetett. Nem volt bekapcsolva azóta, nem is nyomogattam.

Amúgy vizet en is csak a sim tartóban találtam, az indikátor sem színeződött el. Remélem, meg tudják csinálni.8e Ft-ot mondtak, de ennyit simán megér. Ennyit meg is érdemlek :D

2017. okt. 17. 12:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha még van rajta garancia akkor a márkaszervizbe, máskülönben nem lesz érvényes a garanciád.
2018. márc. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!