Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan hívásrögzítő androidos...

Olyan hívásrögzítő androidos alkalmazás, amely ténylegesen ingyenes?

Figyelt kérdés

Úgy értem, nem csak letölthető és korlátozottan használható, hanem TELJES MÉRTÉKBEN INGYENES létezik? ha igen, mi a neve?


Eddig letöltöttem vagy ilyen-olyan "ingyenest", aztán persze jöttek a korlátok, hogy de csak hívást őriz meg, aztán de csak hívást ment el, aztán de csak hívást enged elküldeni, egyszerre kijelölni stb stb, azaz mindnél volt valami kötöttség, és jött a szokásos, hogy fizessek, ha akarom használni.


Ismertek olyat, amelyik rögzít valamennyi kimenő és bejövő hívást és TÉNYLEGESEN ingyenes, korlátok nélkül?


köszi


2017. okt. 16. 22:08
 1/7 Alex Fly ***** válasza:
Androrec
2017. okt. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Legközelebb ha alkalmazást választasz, olvasd el a leírást.

Ha azt látod hogy "Alkalmazáson belüli vásárlás lehetősége" akkor az olyan mint amiket eddig próbáltál.

2017. okt. 17. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ANDROREC van és jó.
2017. okt. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oké köszi
2017. okt. 17. 17:19
 5/7 Alex Fly ***** válasza:
Egyébként mi a baj azzal, ha valaki ír egy programot, ami tökéletesen azt csinálja, amit szeretnél és ezért kifizetsz párszáz forintot? Ennyit nem ér meg?
2017. okt. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

megvallom, nem.

persze, nem tűnik soknak, csak amikor a 30-dik, aztán a 40-dik, na meg nem is csak párszáz Ft ...

2017. okt. 18. 22:58
 7/7 Alex Fly ***** válasza:

Nem kell 30-40. Csak azt az egyet vásárolod megb amelyik a legjobb. A korlátozott verziók alapján ki lehet választani...

Az Android appok legtöbbje 3-400 forint. Nem hiszemb hogy akad, aki ennyit sajnál attól a developertőlb aki egy általa jól használható appot biztosított a problémája megoldására (természetesen vannak drágább appok is, a legtöbb amit kifizettem 1699 forint volt egy igen komplex, nagy tudású és profi programért)

2017. okt. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!