Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mekkora értékben válasszam...

Mekkora értékben válasszam szerintetek legelső telefonomat karácsonyra?

Figyelt kérdés

12 éves srác vagyok és már nagyon rég óta szeretnék egy telefont de mindig csak azzal jönnek a szüleim, hogy majd ha 8.- os leszek ( most 6.- os vagyok ). Idén kaptam szülinapomra egy tabletet, mert azt hitték a szüleim hogy ezzel ki tudják elégíteni a kérdéseimet. Mindenki azt hiszi hogy nekem a telefon Csak azért kéne hogy másoknak bölcs megyek vele és tudjak rajta mindenütt játszani mert hogy magammal tudom hordani. Közben nem is ez van hanem arról lenne szó hogy kicsit cikinek érzem azt hogy nekem nincs telefonom és már mindenki másnak van az osztályban. És az is nagyon fontos hogy így mindig a tanárokkal kell értesítsen a Szüleimet és ez is kicsit ciki.

Első telefonomnak 1 Samsung galaxy note 8-at néztem ki magamnak. Tudom hogy ez egy drága telefon de úgy tervezem hogy az árának egyharmadát egyedül összegyűjtöm. Szerintetek ez jó ötlet-e ???



2017. okt. 17. 14:30
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
64%
200-300 ezer közöttit.
2017. okt. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
87%

Minek egy 12 éves gyereknek majd 300ezres telefon...

Csak menozni akarsz az osztálytársaid előtt.. Teljesen felesleges!

2017. okt. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%
80 ezer felett magamnak se vennek telefont, pedig egyet sem tortem ossze vagy ejtettem le 12 ev alatt. Persze ha fontosabb dologra nem tudod kolteni, es nem ver foldhoz amikor javitani kell, akkor batran.
2017. okt. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
80%
vegyél motort
2017. okt. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
12 évesnek note8??? 🤣🤣🤣🤣🤣 hát szétröhögtem magam
2017. okt. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 szántóvető ***** válasza:
68%
jó eséllyel összetörik mert leejted,ráülsz stb.tudod hány teló végzi wc-ben?egy csomó ilyen kérdés volt már h:jajj véletlenül beleesett a telóm a wc-be és kakis lett,mit csináljak?-éppen ezért 30e Ft körüli telót ajánlok:ott a xiamomi redmi 4,esetleg vernne thor e,ezek legalább nem vágják taccsra a családi költségvetést ha másikat kell venni..
2017. okt. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 meszike91 ***** válasza:
87%

Én is erős túlzásnak érzem a note 8-at egy ennyi idős gyereknek. Mintha napalmmal vadásznál nyúlra...


Itt van mondjuk ez: [link]


Bár még ez is túlzás...

2017. okt. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Xiaomi Redmi Note 4 szerintem is bőven elég.
2017. okt. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
12 éves kisgyereknek többszázezres telefon? Kisgyereknek 20 ezerig fizetném a telefonját, ha drágábbat akar, egészítse ki maga.
2017. okt. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
62%
Egy fillėres telefon is megtennė neked. Max 20-30 ezernėl drágábbra semmi szükséged.
2017. okt. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!