Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-ról negatív vélemények?...

Iphone-ról negatív vélemények? Leginkább SE érdekel, de más is jöhet, csak általában pozitív véleményeket hallok-olvasok, kíváncsi vagyok van e aki nem ajánlaná, illetve miért?

Figyelt kérdés
2017. okt. 17. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát talán csak azt tudnám mondani, hogy rövid az üzemidő. Mármint csak átlagos, ennyi pénzért valahogy elvárnék egy nagyobb aksit. De ezt csak i6/6s-ig mondom az újabbakkal nincs tapasztalatom.
2017. okt. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem túl kicsi a kijelzője. Én 5" alatt nem vennék telefont. Csak akkor ajánlom ha valaki direk ilyen méretű telefont szeretne.
2017. okt. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
54%
Kevés akku üzemidő, nincs testreszabhatóság, funkciók korlátozottak, nincs annyi app, mint androidra, nem bővíthető, kis kijelző, drága, szóval ha androidod volt eddig, akkor ezek problémát fognak okozni.
2017. okt. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Van akit zavarhat, hogy az előlapi kamera csak 1,2MP-es. A méretet előttem már említették, egyszerre előny is és hátrány is. IOS vs Android különbségeket nem említem, gondolom nem arra vagy kiváncsi. Nem akarlak az SE-ről lebeszélni, mert ennyi pénzért, amennyibe a 32GB-os kerül, nagyon jó vétel.
2017. okt. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
SE-m van, nagyon szeretem, de a régi Samsungomhoz képest rosszak/ furák a hangok, mikor telefonálok. Más ismerősöm is ugyanezt tapasztalta a sajátjával.
2017. okt. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!