Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android oprendszer. Esetén...

Android oprendszer. Esetén miként lehet megoldani, hogy az alkalmazás bezárásakor ténylegesen bezáródjon az alkalmazás?

Figyelt kérdés
Android operációs rendszerrel rendelkező telefonnál azt vettem észre, hogy amikor bezárok bizonyos alkalmazásokat, azok még tovább futnak a háttérben, használva a memóriát és akkumulátor kapacitást.
2017. okt. 18. 03:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Eloszoris a memoriahasznalat miatt ne aggodj. Az Android akkor szabadit fel memoriat, hogyha szuksege van ra. Tehat mindegy hogy 80%-aban van valami, ha annak nagyreszet rogton ki lehet seperni.


LineageOS 14-ben nekem a Developers Options alatt vagy "Kill app back button", igy nyomvatartott vissza-gombbal megolom az aktualis alkalmazast.

2017. okt. 18. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. de én valami oylan megoldást keresek, hogy egy alkalmazásra egyszer beállítom, hogy vegye ki a memóriából és azután bármikor elindítom és leállítom, ezt nekme megteszi automatikusan.
2017. okt. 18. 07:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Airfrozen. Icebox. Root kell hozzájuk. Ezek nem csak bezárják, de az újraindulást is megakadályozzák.
2017. okt. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Wadmalac ***** válasza:

Greenify.

Ennél jobb appot nemigen lelsz.


Amúgy leírhattad volna, melyik android milyen telón.

Mert nem mindegy. Az újabb androidok ügyesebbel elbánnak a felesleges háttértevékenységekkel külső app segítség nélkül is, meg sok gyártó alapból tesz ilyen appot a rendszerbe.

2017. okt. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!