Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p10 telefon vagy...

Huawei p10 telefon vagy samsung galaxy s7?

Figyelt kérdés
Nem épp egy árban vannak, de az lenne a kérdésem, hogy melyik telefon a jobb? leginkább a kamera miatt, meg gyorsaság, akku érdekelne. A samsung csak a márka miatt drágább vagy a telefon is jobb?

2017. okt. 18. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem p10 a kettő közül.
2017. okt. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Nem vagyok nagy Samsung fan, na de az még viccnek is rossz, hogy a Galaxy S típusnál jobb a Huawei P típus, azaz egy csúcskategóriásnàl jobb a közép.
2017. okt. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
S7. Am meg ha mar markat fizetunk akkor a huawei is marka.
2017. okt. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem komolyan mondom már volt minden márka.


Most pont egy Samsung S7-est vettem, de az edge-t


De a sima s7 kb. ugyanaz, nagyon jó telefon, kijelző éles, 32 Gb-os, 4 GB ram, gyors, nagyon jó.

2017. okt. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
S7. Nagyobb felbontású és amoled (sokkal szebb) kijelzője van. Teljesítményben nagyjából egyforma, pedig a huawei idei, az S7 tavalyi modell. Az S7 kamerája nagyon jó, az autófókusza nagyon gyors. Videózásban is jobb az s7. A P10 kamerája is jó, de nekem a samsung jobban tetszik. Nézz teszteket mindkét telefonról.
2017. okt. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a P10 a drágább. Így pláne az S7 éri meg jobban.

Sebességben kicsit ugyan jobb a P10, és nyilván újabb, de minden másban az S7 a nyerő.

2017. okt. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Honnan a fenéből vettétek hogy a Huawei P szériája középkategória?? Kamerában jobb az S7, de minden másban jobb a P10: gyorsabb, FHD felbontás miatt még gyorsabb, IPS, tehát valós és nem túlszaturált színeket ad vissza. Árban talán pár ezer Forinttal drágább a P10, de sokkal jobb.
2017. okt. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"FHD felbontás miatt még gyorsabb"


Kijelzonek mi koze a processzorhoz??

2017. okt. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem anyaghasználatban jobb a Samsung s7 mint a Huawei.


Meg úgy minden Samsung jobb anyaghasználatban mint a Huawei, vagy akár a Sony vagy bármi.


Esetleg még apple van azon a szinten, design és anyaghasználat tekintetében.

2017. okt. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
komolyabb telefon benyomását kelti, na.
2017. okt. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!