Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor helo data előfizetés...

Telenor helo data előfizetés vásárlásánál a simkártyáról vonják le az összeget vagy számlázzák és úgy kell befizetni a havidíjat?

Figyelt kérdés
Még egy kérdés, hogy a hűség nélkül van így bármikor lemondhatom akár az első hónap után is?

2017. okt. 18. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Hello nem data vagyok
2017. okt. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szántóvető ***** válasza:
100%
számlázzák.lemondhatod bármikor.de a havidíjhoz hozzájön még az esetleges percdíj tehát jobb ha nincs szájmenésed ill nem telefonálással fecsegsz hanem mondjuk facen.
2017. okt. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ez egy havidíjas csomag, tehát ha jelenleg feltöltőkártyás meglévő ügyfél vagy, akkor át fogják állítani az előfizetésed havidíjasra(mivel ez egy komplett tarifacsomag, nem csak egy mobilnetcsomag magában.)


és igen, ezért nincs hűség, mert akkor lemondhatod...

2017. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából ideiglenesen szeretnék ilyen csomagot, mert a településemen internetfejlesztés lesz a közeljövőben és lehet, hogy hosszú internetkimaradással jár, addig pedig jó lenne ez a csomag csak internethasználat végett. Jelenleg telekomnál vagyok teszteltem a 4G sebességet körülbelül 30 megabites letöltést tud. Valószínű, hogy a telenoros LTE is ezt a sebességet fogja hozni? Úgy tudom közös hálózatuk van a telekommal.
2017. okt. 18. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!