Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell az Lg Kp502es...

Hogyan kell az Lg Kp502es telefont néma módra állítani?

Figyelt kérdés

Ma kaptam és erre még nem sikerült rájönnöm, ameleltt h miért nem érzékeli a memókártyát ha belerakom.

Ha valaki tud választ adni a némamód-kérdésre, azt megköszönöm.:)


2010. máj. 29. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ha én állítanám néma módra akkor azt úgy tenném, hogy hosszan megnyomom a keresztet, vagy ha van olyan h Profil menü akkor ott beállítom h néma =)

Ennyit tudtam segíteni

2010. máj. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Beállítások, profilok és ott néma...

Vagy

a kijelzőn van egy kör és négyzet egymáson azt megnyomod...és a memóriakapacitás mutató alatt is tudod állítani.

2010. máj. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

18:07 vagyok:

milyen memóriakártya van benne és mekkora?

Nekem 2 gigás van és Kingston a boltban ahol vettem ezt ajánlották hozzá, és remekül működik.

2010. máj. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ott fenn a szar van az óra mellett és arra katt azt ott van
2010. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

18:09nek.

Kingston 2 gb. Az előző telómba volt, (nokia 5310) beleraktam, és nem ismerte fel. azt írta ki h nincs benne memó. Úgyhogy sztem hétfőn szerviz. Jól bírta. Még egy napja sincs meg.:S

2010. máj. 29. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!