Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Erről az oldalról tudnátok...

Erről az oldalról tudnátok ajánlani trlefont?

Figyelt kérdés

Tiptop-laptop.com az oldal. Van egy visszafizetésem es mindenkepp ott venném.

Legalabb 4gb ram már adott és bírja azért az akksi 1-2 napot használat mellett.

Mostani csak fél napot bír ha nyomkodom/játszok pedig új csak hát túl nagy teljesítmény.

60-70 között keresek.

Köszi :)


2017. okt. 20. 11:48
 1/4 szántóvető ***** válasza:
van olyan teló amely kibír 2 nap játszást?én kétlem.
2017. okt. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Birja nem is egy . 6000 mAh akksival kell venni.
2017. okt. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Veszel hozzá egy minőségi, strapa powerbankot, és megvan oldva a probléma. Nem is értem, ha már él ez a lehetőség a mai világban, miért használják olyan "kevesen"?


Én egy 10Ah-s Xiaomi gyorstöltős (Quick Charge) powerbankot használok, 6.000Ft volt eustock-on, és 3 naponként töltöm.

Sosem kell aggódnom, hogy lemerül a mobilom.

2017. okt. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A powerbank sem megoldás, mert egy homtom ht10-et küldtem vissza, mert használat mellett gyorsan merült a túl nagy teljesítménye miatt, ha meg töltőn volt nagyon melegedett, így olyan kell ami bírja.


A Doogee BL7000 mellett döntöttem, tesztek alapján 16 óra folyamatos (senki sem játszik folyamatosan ennyit) de folyamatosan ennyit bír / 20 óra filmezés. A mostani 3-4et bírt.


Szerintem ez lesz :)

2017. okt. 23. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!