Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lányok/fiúk! Ti miket szoktato...

Lányok/fiúk! Ti miket szoktatok használni a telefonotokon?

Figyelt kérdés
Milyen alkalmazásokat,miért és mennyire gyakran? azért kérdem mert nemrég kaptam egy iphone 7-est (nem nem azért hogy felvágjak vele vagy mert "jaj de gazdagok vagyunk" szóval az ilyen kommentet el is lehet felejteni.) Hanem azért mert 5 év után úgy gondoltam átváltok androidról iOS-ra. Azért kérdezem mert látom neten,élőben is hogy folyton a mai tinik nyomkodják a telefont megállás nélkül és gondolom hogy nem csak a messengert használják hanem másik alkalmazásokat. Én nagyon nem találtam semmilyen szórakoztató alkalmazást. 19/F

2017. okt. 21. 20:45
 1/9 anonim válasza:
48%

Messenger, Facebook, Instagram, Snapchat.

Esetleg Tumblr, Pinterest, jatekok.

2017. okt. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2017. okt. 21. 21:32
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Pedig ezt simán is megkérdezhetted volna.

Kár volt oda biggyeszteni az iphonet.

2017. okt. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

Csak azért akarod nyomkodni, mert mások is nyomkodják?

Gratulálok.

"Én nagyon nem találtam semmilyen szórakoztató alkalmazást. "

Tégy úgy mintha mégis szórakoztatónak találnád és nagyon menőnek fogsz látszani.

Akiket nyomkodni látsz, lehet hogy azok sem szórakoznak, csak olyanok mint te.

2017. okt. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem használok szórakoztató alkalmazást.

Ha nyomkodom vagy üzenetet olvasok, maileket nézek, vagy egyszerűen neten olvasok valamit.


A telefonos játékok nem kötnek le.


F20

2017. okt. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos válaszokat. Na úgy látszik megint rosszul fogalmaztam meg a kérdést... de mindegy nem erőlködök a lényeg hogy nem úgy akartam érteni ahogy ti értitek. Nem menősködni akarok az iphone-val amúgyis olyan tokom van rajta amin nem látszik hogy iphone meg nem is szoktam nyomkodni pl buszon soha. A kérdésem arra volt összpontozva hogy mégis mit nyomkodnak ennyire az iphone-on sokszor hogy a végén még neki is mennek az utcán a másik embernek..stb
2017. okt. 21. 23:29
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Bar nem iPhone tulaj vagyok, nalam a leghasznaltabb alkalmazasok: Waze, Google Maps, FB Messenger, Sudoku(genina.com), Geocaching.
2017. okt. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Azért kérdezem mert látom neten,élőben is hogy folyton a mai tinik nyomkodják a telefont megállás nélkül és gondolom hogy nem csak a messengert használják hanem másik alkalmazásokat. Én nagyon nem találtam semmilyen szórakoztató alkalmazást."


Ugye nem fuggo akarst lenni? Am meg en Facebookra, Clash of Lords 2re, Magic Legionra ezeket szoktam naponta hasznalni.

2017. okt. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Isten ments. Soha nem voltam függő. Pl buszon vagy társaságban soha nem szoktam telefonozni egyáltalán amúgy is kellemetlenül érzem magam közben ha előveszem a telefont mikor beszélnek hozzám..stb ilyenek szóval nem nem akarok és nem is vagyok függő.
2017. okt. 22. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!