Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Titeket hogy fogadna ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Titeket hogy fogadna ha megvaltoztatna egy lany a telefonotokon a jelkodotokat viccbol? Zavarna titeket? Milyen uruggyel kerjem el a fiu telefonjat? 16/l

Figyelt kérdés
2016. okt. 29. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Én szóba nem állnék többet vele.
2016. okt. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A mobil egy olyan tér, ahol személyes és fontos adatokat tárolnak. Én legalábbis. Eleve nem adnám ki a kezemből, ha esetleg kicsenné, és babrálna vele, arra az emberre rá se néznék többet, mivel ez számomra felérne egy olyan szintű dologgal, mintha a személyes terembe akarnál betekintést nyerni, amit nem szeretnék.


Miért gondolod, hogy ez vicces?

2016. okt. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok fiú, de ez bunkóság szerintem. Személyes adatai vannal ott, képei amik privátak. Nem tudom hogy jutott eszedbe
2016. okt. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!