Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
amennyit rászánnék: 50.000-80.000 forint

2017. okt. 21. 22:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nem értem a lepontozást.

Azért megnézném hogy melyik ilyen árkategóriás telefon van ilyen gyors és kap 2 év frissítést mint a Mi A1.(a Moto G5 Plus ami megközelíti)

De látom a tudatlanság fáj, még fél év kell mire észhez tér a sok "telefon szakértő" itt a GYK-n hogy igen is 100K-ig nincs jobb telefon annál.

Annyit még leírnék hogy lehet egy hónappal ezelőtt a Note 4 volt a Best Buy de amint kijön egy újabb és jobb már nem az, ennyit számot hogy valaki utánanéz a dolgoknak vagy nem, nem elég az hogy fél évig ugyan azt a telefont ajánljuk hisz jelenleg talán a leggyorsabb piaci változások az okostelefon terén vannak.Szvsz. ennyit a GYK mobilos kategóriájáról, a sok itteni szakértőről.

2017. okt. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Trevor. ***** válasza:

[link]

[link]


Feketében nincs raktáron, de árukeresőn biztosan van bolt, ahol kapható feketében. Vagy Spemall magyarországi raktárról.


80K-ig nem találsz jobb telefont.

2017. okt. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"Nem értem a lepontozást. "


Egyébként nem én pontoztalak le de itt gyakorin össze vissza megy a pontozás, nincs értelme.


Tudom ez nem annyira ide tartozik, csak hogy nem kell kiakadni ha mondasz valami jót és 0% hasznos lesz.

2017. okt. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#13.Az igaz.

De inkább az érdekel hogy miért nincs igazam.Mert aki leponzol biztosan jobban tudja.

2017. okt. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Szerintem úgymond nincs logika ebben a gyk-s féle pontozgatásban.


Volt olyan hogy szerintem nekem volt igazam azt 0%.


Sok értelme nincs szerintem.

2017. okt. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"De inkább az érdekel hogy miért nincs igazam.Mert aki leponzol biztosan jobban tudja."


Most konrétan nem tudom melyik kérdés de lehet igazad van, csak valaki poénból lepontoz.


Ha ilyenek zavarnak korán kapsz agyvérzést pajti.

2017. okt. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem értem: ki a csudát érdekel ez a felpontozós lepontozós játék? Sose nézem, milyen százalékot ír ki a gép a véleményemhez vagy más véleményéhez.

Azért olvasom el mások véleményét, (szinte mindenkiét), hogy tudjam, miket LEHET gondolni valamiről, aztán kialakítom a saját álláspontomat, és kész. Az álláspontom kialakításában az égvilágon semmi jelentősége nincs, hogy egy-egy hozzászólás mennyi százalékot kap.

Nem értem, miért KELL ezen görcsölni, magyarázkodni, védekezni.

2017. okt. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Főleg mivel ész nélkül össze vissza pontoznak az emberek.


Valaki Samsung telefont ajánl, akinek iphone van lepontoz, akinek Samsung felpontoz, meg úgy egyébként is össze vissza.

2017. okt. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
HTC one A9 vagy A9s
2017. okt. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!