Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s vagy Samsung Galaxy...

Iphone 6s vagy Samsung Galaxy A3 2017?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Telefonváltás előtt vagyok,mivel lassan közeleg a szülinapom. Egy Iphone 6s en gondolkoztam,de apukámnak az ötlet nem tetszett,ezért felajánlotta nekem az előbb említett Samsung telefont. A kérdésem az lenne,hogy melyik érné meg jobban?Melyiknek nagyobb az élettartalma?Én az Iphone mellett maradnék,de igazából nem tudom még... Kérjek írjatok tapasztalatokat,és azt is hogy ha lehetne lehetőségetek,akkor melyiket választanátok!

2017. okt. 22. 18:01
1 2
 1/17 anonim válasza:
59%
Az Iphone többet tud.Ez attól is függ,hogy a saját pénzedből vennéd,vagy apukád venné neked.Ha a saját pénzemből venném,akkor az iphonet választanám,mert szerintem a samsung nem olyan jó.De ha apukád venné,akkor én biztos nem kérnék tőle iphonet,mert nem várnám el tőle,hogy ennyi pénzt költsön.
2017. okt. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%
Egyetértek az elsővel, az iphone minden tekintetben jobb, viszont én szülőként nem venék a gyerekemnek iphone-t csak azért, mert születésnapja van, nem ismerem a családod helyzetét semmilyen tekintetben, tehát ha örömmel megveszi apukád az iphone-t is akkor én azt választanám, ha pedig nem szeretné, akkor a kérdésen nincs is értelme tovább agyalni
2017. okt. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát igazából,a felét én fizetném a zsebpénzemből,és az egész család ráadna egy keveset,és így lenne meg... köszönöm a válaszokat:)
2017. okt. 22. 18:17
 4/17 anonim ***** válasza:
45%
Android párti vagyok mert az iPhone szerintem aránytalanul drága a tudásához képest, de így is azt kell mondjam hogy a 6s sokkal jobb és jobb vétel is.
2017. okt. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
6%

Iphone jobb lenne lehet.


Inkább vegyél egy Iphone 7-est szerintem.


Vagy egy S7-est vagy s7 edge-t.

2017. okt. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem kerdes hogy az Iphone 6s

Nekem is olyan van es imadom😍

Karacsonra kaptam es meg mindig villamgyors😍

Osztalytarsamnak A3-a van es mar be van lassulva neki folyton szaggat es meg tarhely sincs rajata.

Apukamnak 5-e van (mar 4 eve) es meg mindig olyan gyors mint ujkoraban.

Ha nem csak egy evre szertnel egy lassu telefont akkor biztos h a 6s-et vedd mert az jo sokaig melletted lesz es mindig szupergyors is.

2017. okt. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2017. okt. 22. 18:33
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Az A3 helyett ott a Huawei P10 Lite ami többet tud.
2017. okt. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
7%

"Osztalytarsamnak A3-a van es mar be van lassulva neki folyton szaggat es meg tarhely sincs rajata"


Meny mar innen a hulyesegeddel 😂😂tudod ki hiszi el-.- xdd


Ha mr itt tartunk akor nkm meg az ismerosomnek volt i6ja es dobta is ki 7honap utan mert 3.jara vitte volna szervizbe mert folyton lefagyott neki sot laggolt is.

2017. okt. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

TopDávid mar megint te egy ujabb kerdes alatt...

Most mert nem istenitettjuk a samsungot ezert ki kell szedni masok valaszabol egy reszt?

Akkor Istenem ne hidd el...

Attol hogy te nem veszel olyat vagy nem teheted meg hogy olyat vegyel attol meg nem rossz a telefon...

Ilyen alapon en meg a te Iphone-os sztoridat nem hiszem el...😒

2017. okt. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!