Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone se vélemény?

Iphone se vélemény?

Figyelt kérdés
Minden érdekel!! Köszi :)

2017. okt. 22. 20:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%

Nem igazán vennék SE-t.


Ugyanakkora mint az 5 vagy 5s.


Most a sima 6 és a 6s is jó árban van, nagyobb kijelző, inkább azt vennék.

2017. okt. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Ha tetszik neked a ma megszokottnál kisebb méret, és a már 2012 óta létező, de szerintem még mindig nagyon elegáns dizájn, akkor nagyon jó vétel. Az akku nagyon sokáig bírja, egy nap sokat használva is simán megvan vele (nem úgy, mint a 6S-el...), a force touch hiányán és a kicsit régebbi TouchID-n kívül mindent tud amit a nagyobb tesója. Nekem jobban bejött, mint a 6S.
2017. okt. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%

kicsi az a kijelző már.


A 6-7-8-as iphone az alap is 4,7-es. A plus azt hiszem 5,5-es.


Az iphone X 5,8-as lesz.


Én vettem most egy Samsung-ot az is 5,5-es.


Azért olvasol majd rajta úgyis újságot, videókat nézni, képeket, sajnos az már elég kicsi kijelző.

2017. okt. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha kis kijelző kell akkor ez, ha nagyobb akkor nem

Nekem mondjuk pont ideális ez a méret.

2017. okt. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Most egy 5" telefonom van az előnyei megvannak persze ennek is, de nem tudom kényelmesen egy kézzel használni.
2017. okt. 22. 21:50
 6/14 anonim válasza:
Sokan a mérete miatt nem szeretik,mert kicsi de szerintem jobb az ilyen kézbe való telefon.Szerintem egy elég jó készülékről van szó:)
2017. okt. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. okt. 23. 06:57
 8/14 anonim ***** válasza:

Osztálytársamnak SE-je van.7 hónapja váltott windowsphone-ról az SE lett első drága telefonja és nagyon nincs vele megelégedve.


Amikre panaszkodik:

-sokszor befagy

-kedvenc játéka a real racing 3 laggolva megy neki.

-Tárcsázó kidobja sokszor.

-Kamera meg nem ad képet ,ha pl. 3 napig nem kapcsolja ki a készüléket.


Szóval vissza fogja vinni.


De ez csak 1 esett, gondolom kifogott pont 1 hibásat.

2017. okt. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Utolsó.

Ja, ez egyszeri eset, nekem hibátlanul működik, bár az ios 11-ben még vannak bugok, de nem zavaróak, és ezeket is javítani fogják idővel.

Én ajánlani tudom, de győződj meg róla, hogy a mérete nem zavar-e! Zsebben kényelmesen elfér, észre sem veszed, hogy ott van, nem mint az 5,5 colos tepsiknél. Nem is értem kinek jó az. Telefon azért van, hogy mindent el tudj rajta intézni, tudd vinni magaddal mindenhova, és kényelmesen elférjen. Játszani sztem lehet rajta, meg filmet nézni is. Amúgy aki azt mondja, hogy kicsi a 4 col filmnézésre, arra az a válaszom, hogy normálisan filmet nézni az 5,5 col is kicsi. Aki nagy kijelzőt akar, annak tablet való, de ez csak az én véleményem, hogy a telefon azért van, hogy kompakt méretben tudja azt, amit egy számítógép, és kényelmesen tudd hordani.

2017. okt. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mindenkinek más az igénye. Anno nekem 5,5 colos telefonom volt, ami netezésre nagyon jó, viszont ha zsebbe kell rakni, sőt, ha még tokot is raksz rá, hát eléggé szenvedés. Most 5 colos van és még az is nagy nekem, pedig féltem tőle, hogy 5,5 után ez kicsi lesz. Legközelebb még kisebbet veszek, ha még lesz olyan, mert hurcolni és telefonálni nem kell nagyobb, ha meg nagyobb kell, akkor van tablet.
2017. okt. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!