Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2002 után ismét visszatértem....

2002 után ismét visszatértem. Milyen Nokiát vegyek?

Figyelt kérdés
2017. okt. 23. 10:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Érintőképernyős Nokiát vagy gombos Nokiát szeretnél?
2017. okt. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Nokia 8.

A többi nagyon rossz ár/értéket képvisel, bár a Nokia 8-t is kenterbe vágja a O+5 a kamerán kívül.

2017. okt. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha csak Nokiát szeretnél vásárolni, és érintőképernyős legyen, akkor tényleg a Nokia 8.


Bár a helyedben vennék valami Sony-t. Most én is Sony Xperia Z3 Compactot kérek, cserélem le a Huawei P8 Lite telefonom. A Huawei nagyon rossz, lefagy, és lassú. 2 letöltött alkalmazás van rajta, Clash Royale és TV2 Live. Ennek ellenére iszonyatosan lassú, és van hogy napokra lefagy. A kamerája borzalmas, a Sony 21 megapixeles hátlapi kamerája majd sokkal jobb lesz.

2017. okt. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És persze nem szabad elfelejteni, hogy ez a Nokia már nem az a Nokia. A név ugyan az, de más (HDM) gyártja.
2017. okt. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mennyit szánnál rá?

Az új Nokiák nem képviselnek vlaami jó ár-érték arányt sajnos, lehet, hogy más telefon jobban illene hozzád.

2017. okt. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#3-as te valamihez nagyon nem értesz akkor...


Ismerősömnek Huawei van 2 éve és gond nélkül fut. Valszeg bloatware-rel van tele a tied...


SONY-t meg inkább kerülje. 1 évig frissíti és utána ott hagyja a telefonjait.


Ismerősömnek Z1 compact volt, nem szerette. A sony saját kezelőfelülete miatt sokszor fagyott, kamerája meg jó volt, aztán 1.5 év után elkezdett sárgás képeket csinálni.... Váltott HUawei P10-re. Amúgy meg a sony telefonok ár/érték arányban sem annyira kimagaslóan jók... Oké, kamerája lehet 23Mpix, de az, hogy fhd videófelvétel alatt megáll, mert túlmelegszik, meg a 4k30fps-t letiltották hogy ne melegedjen túl...


Kedves válaszoló, jelenleg a NOKIA telefonok valóban nem képviselnek túlságosan jó ár/érték arányt. Nokia 5-t mondanám de gyenge proci és kevés memória van alatta, 1-2 éven belül biztosan kevés lesz, a nokia 6 ára pedig még mindig magas.


Nokia 8-ot javaslom neked, vagy pedig a jövőre megjelenő Nokia 7 okostelefont. Keress rá. Én is olyat tervezek venni... :D Ár/érték arányban az már tényleg jó telefon lesz.


Fontos megemlíteni hogy a nokia gyári androidot ad, és nem rak rá saját felületet mint a touchwiz/EMUI/vagy SDK (tudom h az biztonsági rendszer).


A nokia kiadja a pure androidot meg hozzáteszi a kb 1MB-os saját ikonkészletét és annyi. 2 évig minimum megkapja minden nokia telefon a legújabb androidot.

2017. okt. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm barátaim a segítséget! Azt a klasszikus zöldes Nokiát lehet még kapni?
2017. okt. 23. 14:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Melyikre gondolsz?
2017. okt. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha a Nokia 3410-re gondolsz, esélytelen, ma már csak színes kijelzősek vannak!
2017. okt. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Off: 2002 után??? A Gyakori kérdések.hu csak 2006 óta van!
2017. okt. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!