Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Uj telefont szeretnék vásároln...

Uj telefont szeretnék vásárolni szerintetek milyet vegyek? Az iphone 7 felé kacsingatok nagyon, de lehet ajánlani androidos telefonokat is?

Figyelt kérdés
Az a lényeg hogy nagy tárhelye legyen a telefonnak mert nagyonsok zeném van a mostani telefonomon is (1920) + még ugye elégsok képem is van (352) meg ugye a facebook, messenger meg még lenne több alkalmazásom is csak nekem nagyon kicsi a mostani telefonom tárhelye 64 gb?

2017. okt. 23. 20:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre nem kaptál megfelelő választ? https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_..
2017. okt. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én is afelé hajlok, hogy ha sok hely kell, akkor legyen bővíthető a memória! Persze attól is függ, kérdező, hogy Neked melyik rendszer jön be jobban, és hogy egyáltalán mennyi pénzed van rá! Ennyi képnek és zenének (legalábbis MP3-formátumban) bőven elég a 64 GB, még a rendszer foglalata mellett is, de logikus, ha persze lesz több is, viszont 128 gigás iPhone 7-et legolcsóbban sehol nem kapsz 190 ezer Ft alatt újonann!

Ha meg ugye Android, akkor sokat számít a hardver, nem csak hely kell a temérdek fájlnak, hanem hogy a telefon gond nélkül pöccre mutassa/vigye. Éppen a napokban nézegetem, hogy mennyire szuper az Asus Zenfone 3 Deluxe (ZS570KL), ami szerintem Neked is jó lenne: minimum 64 GB tárhely + akár 256 GB microSD-bővíthetőség, 6 GB ram, Snapdragon 820 processzor (Adreno 530 grafikus chip), és már csak hab a tortán a 23 MP-es jó minőségű kamera és a 100% alumínum burkolat, egyedül az üzemideje kétes, mert a hardverhez képest csak 3000 mAh, egy powerbank nem ártana hozzá! :/

2017. okt. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Hát majd kiderül hogy melyik/milyen telefont veszem, egyébként igen az ios beéri kevesebb memoriával mint az android:) hát igazábol nekem jobban bejön az ios csak akkor nekem vagy 128gigás kell vagy 256, a oneplus nekem nem tetszik:/

se a rendszer se maga a telefon kinézete. Az s8 szintén nem tetszik.

2017. okt. 24. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!