Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki találkozott már ehhez...

Valaki találkozott már ehhez hasonló jellegű megszakadó hívással, esetleg tudja az okát?

Figyelt kérdés
Telefonálás közben egyszer csak hirtelen, minden előzmény nélkül a másik fél helyett pár másodpercig csak statikus zajokat hallok (ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor régen a rádiót hangoltuk, csak talán élesebb), eközben természetesen én se hallom a másik felet, csak a zajokat, és ő se engem (a másik fél szerint totál süket a telefon ilyenkor), aztán magától vonalat bont az én telefonom. A hívás hossza mindegy, a legutóbbi ilyen eset 55 perces hívásnál történt, de volt, hogy 2-3 perces hívásoknál is előfordult. Körülbelül 40-50 hívásonként van egy ilyen eset. Telekomos vagyok, Pécsen élek. Ti találkoztatok már ilyesmivel? Mi lehet a probléma? Telefonkészülék/szolgáltató? 24/F

2017. okt. 23. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor az ügyfélszolgálaton mesélted ez a panaszod, mit válaszoltak rá?
2017. okt. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha lettem volna ezzel a panasszal ügyfélszolgálaton, leirtam volna. Korábbiakban nem voltak túl segítőkészek amúgy sem más jellegű problémával, ezért gondoltam, hogy felteszem itt a kérdést.
2017. okt. 23. 20:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan zaklasd őket ilyen kérdésekkel.
2017. okt. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!