Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki privát számról hív,30...

Valaki privát számról hív,30 másodpercig zene szól, aztán bontja a vonalat. Mi van ilyenkor, ki hív?

Figyelt kérdés
2017. okt. 24. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Honnajt tudjuk?
2017. okt. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Valami ügynök, aki valamit el akar adni neked és várja hogy visszahívd - de annyira sötét, hogy mindezt rejtett számról teszi.
2017. okt. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor ez nem olyan, hogy én fizetem a hívást, ami alatt 30 másodpercig zene szól, igaz?
2017. okt. 24. 12:24
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Fogadott hivasert nem tudsz fizetni.
2017. okt. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Majd hóvégén nézd meg mennyi lesz a számla.
2017. okt. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha pl magyar SIMes, magyar hálózaton lévő telefon hívásesetéről van szó, akkor a hívásfogadásért nem kell fizetni.


Nem írta ale kérdező konkrétan a hívásesetet.

2017. okt. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem jelezte ki a számot, nem tudom, hogy honnan vagy hogy ki hívott. Felvettem és zene szólt 30 másodpercig, gondoltam majd kapcsolnak valakit, de fél perc után bontotta a vonalat. Egyszerűen csak szeretném tudni, mi lehet a hívó célja ezzel, hogy tud-e tőlem pénzt csalni vagy programot, vírust telepíteni a telefonomra. Ilyesmire gondolok.
2017. okt. 24. 14:11
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

Arra lettem volna kíváncsi, hogy mobil vagy vezetékes számon kaptad a hívást és hogy egyáltalán Magyarországon tartózkodtál e.


Ha úgy van ahogy előző válaszomban írtam, se vírus, se költség se semmi egyéb gondod nem lesz.

2017. okt. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%

"Egyszerűen csak szeretném tudni, mi lehet a hívó célja ezzel, hogy tud-e tőlem pénzt csalni vagy programot, vírust telepíteni a telefonomra. Ilyesmire gondolok."

Nem lehetséges

2017. okt. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 luigi2 válasza:
77%
Engemet es hívott az imént egy ilyen. Pontosan 30 másodpercig zenélt. Elképzelhető, hogy ezek csak egyszerű kapcsolási hibák, nem sikerül az ügyintézőt kapcsolnia az automatának.
2018. febr. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!