Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE előfordulhat hogy...

Iphone SE előfordulhat hogy karácsony táján olcsóbban beszerezhető lesz? Illetve megérné még megvenni, nem avul el hamar?

Figyelt kérdés

Ez tetszik talán a legjobba a most kapható telefonok közül, de jelenleg 120.000 körül látok csak, és annyit sajnálok telefonra. Előfordulhat hogy karácsony előtt leárazzák? Vagy van olyan androidos telefon amit jobban megérné megvenni?

Jelenleg amúgy androidos telefonom van, és azért gondolkodom iphone-on, mert nem teljesen vagyok vele elégedett. Mennyiben okozhatna gondot a váltás?

Köszönöm az értelmes válaszokat! :)


2017. okt. 24. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Karácsony után venném meg. Én Laptopra hajtok,most olyan 180-250 ezer ft között van, de tuti jóval 180 ezer ft alá leviszik mint eddig leszokták!
2017. okt. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mivel tavalyi modell, nem nagyon beszélhetünk még elavulásról. Hogy mennyire könnyű átszokni? Minden Google-app létezik iOS-re, közösségi appok, játékok, minden elérhető App Storeból. És ott vannak az Apple-szoftverek is, remekül mennek. Az más kérdés, mennyire fogják levinni, iPhone-t annyira nem csonkítanak árban. Ha mindenképp iPhone lesz a nyerő, talán jobb lenne egy fiatal használt mobil.
2017. okt. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyan nagyon nem szokás karácsonykor leárazni semmit, főleg nem a jobb telefonokat amit amúgy is megvesznek. Nagyobb akciók inkább az olcsó/nem túl jó telefonokra van amit amúgy sem vennél meg.
2017. okt. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!