Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még az iPhone 6 plus?

Megéri még az iPhone 6 plus?

Figyelt kérdés
Első iPhoneom lenne, viszont elég vegyeset hallottam erről a készülékről. Szerintetek megéri még 2017-ben?

2017. okt. 26. 00:40
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Nem
2017. okt. 26. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Dehogy éri, már kijött a 8, vigyázz egy percet se maradj le a divatról.
2017. okt. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Nem értem miért divatoztok állandóan, ha valaki iPhone telefont mer venni. Akkor bezzeg nem jár a pofátok, ha új Samsung Galaxy S-ről van szó, pedig az sem olcsó. Legalábbis magyar fizetésből nem. Tudom, hogy itt csak a Xiaomi-t vagy Huawei-t lehet ajánlani vagy venni, de valakinek nem egy kétes biztonságú kínai tákolmány elégíti ki az igényeit.
2017. okt. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%

A Samsung meg az ájfon is kétes biztonságú.

Csak ezeket az olcsókat lehet 1-2 évente cserélni sziv fájdalom nélkül.

60 ezertől nem szabad többet adni egy telefonért se.

Nálunk mindenki lecserélte már kinaira. Most másfél év után romlott el az első telefon. 47 ezer volt. A többi tizen valahánynak még eddig semmi baja.

2017. okt. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha veszel egy új, tisztességes androidos telefont. Az iphone már rég a múlté, nem érdemes foglalkozni vele.
2017. okt. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!