Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri váltani...

Szerintetek megéri váltani Huawei p8 lite-ról iPhone 6 plus-ra?

Figyelt kérdés

Elég jól működik a Huaweiem de nagyon megtetszett az iPhone 6 plus és olyan Karácsony után szeretnék egyet...szerintetek megéri váltani? Mi a véleményetek a 6 plus-ról , jól működik, jó képet csinál, megéri az árát?

Előre is köszi:)



2017. okt. 16. 19:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A 6S jobban megéri hosszú távra. A P8 Lite-ot pedig elég sok telefonra megéri lecserélni, mert nem egy nagy eresztés.
2017. okt. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Meg. Az iPhone-ban nem fogsz csalódni ;) (Kivéve, ha iOS 11 van rajta :D :D Akkor könnyen csalódás lehet a vége :P)
2017. okt. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Inkább 6s-re mert annak jobb az aksija
2017. okt. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tudom , hogy nem a megapixel a lényeg , de kicsit a szemembe akadt , hogy 6 plus-nak az előlapi kamerája csak 1,2 megapixel míg a p8 litenak 3 és a hátsó 8 az utóbbinak , mig az előbbinek 13
2017. okt. 16. 20:06
 5/15 A kérdező kommentje:
P8 litenak 5 * ; meg az akksija is nagyobb
2017. okt. 16. 20:08
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
De az iPhone egyszerűen jobb. Ne a hardver-t nézd, mert abban az iPhone mindig is alul fog maradni. Az iOS miatt érdemes iPhone-t venni, az android erős rendszerrel bír, de az OS egy szar, az optimalizáltásgról meg ne is beszéljünk, míg az iPhone-nál pont az ellenkezője. Én 5S-t használok, és megkapota az iOS 11-et (bár nem frissítem :D), pedig 2013-mas. Egy androidos telefon van, hogy soha nem is kap frissítést. Az iOS 10.3.3, meg tökéletesen teszi a dolgát, a legjobb OS, amit valaha használtam az az iOS 10 :) :D
2017. okt. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem 6 plusra ne valts. Legalabbis ha akarsz ios 11et hasznalni, marpedig kene mert nem sokaig lesz minden alkalmazas kompatibilis az ios 10/alatti verziokkal. Baratnomnek akad, meg minden baja van vele mar.

6s-re mar annal inkabb valts. Ugyanolyan arban van az i6+ es a 6s, csak a sima 6s ugye kisebb, viszont erosebb is.

Szerintem nem eri meg nagyobb kepernyoert eldobni egy jobb telefont (6s), de te tudod...

2017. okt. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"az android erős rendszerrel bír, de az OS egy szar" - az Android nevű OS, vagy szoftver, akárhogy nevezzük, az maga a rendszer, Te a hardverrel kevered, ami viszont tényleg erős! De hogy az Android sz#r lenne, az nagyon erős túlzás, relatív, inkább Neked az iOS jobban bejön, ennyi!

Az meg nem ésszerű, hogy komoly indok nélkül annyit mondani: "az iPhone EGYSZERŰEN JOBB". Miért, mert az a divat?! 70%-ban a márkát kell megfizetni, ezért a reális érték háromszorosába kerül! Minőségi kivitelezés, atomstabil szoftver oké, de azon kívül a rendszer túlzottan zárt, a memóriája nem bővíthető, és az akksija is jóval gyengébb, mint a Huawei-nek, ugyanolyan jól optimalizált szoftver mellett én nem cserélném le a Huawei-t, hacsak nem a régi P8 Lite-ról van szó!

2017. okt. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Na akkor reagálnék!


#8! Valóban a hadverre gondoltam, köszi :D Az írásodból ítélve még az életben nem használtál iPhone-t huzamosabb ideig. Ezt főleg ebből következtetem: "Az meg nem ésszerű, hogy komoly indok nélkül annyit mondani: "az iPhone EGYSZERŰEN JOBB". Miért, mert az a divat?! 70%-ban a márkát kell megfizetni, ezért a reális érték háromszorosába kerül!" Miért szerinted mennyit ér egy iPhone? Mondjuk egy új 8 Plus? Ugye te azt írtad, hogy egy iPhone a reális árnál 3x többe kerül. Példaként: Egy iPhone 8 Plus kb. 280e Ft-bá kerül. Tehát szerinted a 8 Plus max 93e-t ér? Ezt te sem gondolod komolyan? :D :D Az meg higy az android jó.... Na erre inkább nem is mondok semmit :D Több ideig használtam androidot, mint iOS-t, de valami kínszevedés volt vele. Soha többé nem használnék android alapú eszközt (akár telefont, akár tabletet, okosórát, GPS-t), mert az android az egyenlő a kínaival (egyes esetekben nem mondjuk a Samu egy rendkívűl jó androidos telefon). Azok szokták Isteníteni a droidok, akiknek nincs pénze, vagy valamilyen okból még nem próbált iOS-t. "túlzottan zárt, a memóriája nem bővíthető, és az akksija is jóval gyengébb, mint a Huawei-nek" A zárt rendszer a felhasználót védi (mármint az iOS) hogy nehezebb legyen (vagy ne lehessen) rá kártékony programot, vagy vírust gyártani. Érdekes iOS-re nem kellenek "cleaner" programok :D :D a memória bővíthetőség valóban csak az ő hasznuk, az akksi tényleg nem a legjobb, de az optimalizált rendszer miatt nem annyira eszi az akksit, mint nagyobb androidos társaiké.

2017. okt. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja azt meg hozzátenném, hogy az "akksit nem eszi a jól optimalizáltság miatt" alól az iOS 11 kivétel. Az nagyon eszi :D :D
2017. okt. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!