Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti sem bánnátok ha befellegzen...

Ti sem bánnátok ha befellegzene az olyan nagy gyártóknak mint a sony, samsung, lg, huawei és elárasztanák a világot az olcsó, de nagy tudásu Kínai mobilok?

Figyelt kérdés

Undoritó hogy egy márkajelzésér-t elkérnek 30-50 rugóval többet ugyanazért a tudásért.

A legkírívóbb példa erre az iphone.Na az asztán igazán csak a marha amerikaiaknak való.

Nem os tudom hogy a magukat tudatos vásárlóknak valló Európaiak hogy veszik be ezt a presztis maszlagot.



2016. máj. 17. 20:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

tudásu helyett tudású, Kínai helyett kínai


Undoritó helyett Undorító, legkírívóbb helyett legkirívóbb, asztán helyett aztán, presztis helyett presztízs.


A pont a nyelvtan nácinál!


De, bánnám!

2016. máj. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ezek csak elírások. kivéve a nagy betüset.
2016. máj. 17. 20:28
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell így hozzá állni. A piac , a kereslet -kínálat határoz meg mindent. Majd ha valamelyikből kevesebbet vesznek, úgy is becsukja a kapuit. Bár én is kínából hozattam egy nagytudásút, de engem nem zavar ha mindenkinek iphone-ja van, vagy 300 rugót adnak érte. Nekik az , nekem meg ez. Egyszerű ez nagyon.
2016. máj. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Amíg ezek a kínaiak huvatalosan csak ázsiába gyártanak, addig ez nem fog megtörténni... Ide meg úgysem jönnek, mert nem éri meg nekik.

Nameg ha hivatalosan is forgalomba kerülnének a xiaomik euban, akkor máris ugyanott lenne az áruk, mint a nagy gyártóknak. Mert ugye most a nagyon kedvező szürkeimportos árat látod.

Az Iphonera kitérve. Láttad már az amcsi átlagfizetést? Meg hogy ott mennyivel olcsóbbak az apple cuccok?

2016. máj. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Szióka!

A fejlesztés a kutatás? Kikk találták fel / fejlesztették ki a hardwereket és a szoftvereket, a gyártástechnológiát?

Kit lehetne másolni, kitől lehetne ötleteket lopni/ vagy megvásárolni?

2016. máj. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű a dolgod. Ne vegyél márkás cuccot, hanem csak kínait. Szal még csak azt se értem, mi a bajod?
2016. máj. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

bocs, de majdnem mindent Kínában gyártanak, nézd csak meg. Ui.: huawei mióta olyan nagy mint a sony v. samsung? Neeeem, messze nem tartozik ide a legutolsó.

Én bánnám, mert a minőséget veszítenénk vele. A nónéjmmel lutrit húzol, vagy bejön v sem, a márkával 2/3 részt jársz jól, az 1/3 selejt, és gariban cserélik, a gagyi megvétele után meg mosolyognak rád az üzletben hogy te akartad, mit vártál és legyintenek. Ez volt pl a mosógépnél. A candy olcsó volt, sok program volt benne, most önálló életet él, kijön a konyhából is, bontja a szekrényeket, járólapot, pedig van alatta az a fekete "tompító", a lábát is a legjobban állították be, többen is, menthetetlen, félek már mosni, mindezt csakis azért mert gagyit vettünk, nem köszi, inkább kivárom amíg lesz pénzem és jobbat veszek... :(

2016. máj. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Ezt én mind értem. Csak rápörögtem a kínai filléres szuper mobilokra. Mert ugye egy doogee x5-öt meg tudok venni 15 rugó-ért.

Ugyanezekkel a paraméterekkel egy samsung-ot nem vennék ennyiért Már csak azért sem, mert szerintem 50 000-et kiadni egy mobil-ért, tulzás (számomra)

2016. máj. 17. 21:26
 9/19 anonim ***** válasza:
ja viszont a technika tv-vel meg nagyon jól jártunk, konyhában van, állja a konyhai működés sarát, a gőzt stb, szuper kis készülék, ez az első termék amivel nem faragtunk be. - előző vagyok
2016. máj. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

a férjemnek pont ugyanez a telefon van és mit szívat te jó ég! :D hogy jobb az övé és hogy nem hüe hogy drága telefonért adjon pénzt.

De persze az ő telefonja képtelen volt bármilyen appot letölteni mert azt látta hogy betelt a memória holott kiírta hogy van még 400 MB szabad hely és a facebook lite nem fért rá a maga 30 megavalamennyijével és engem röhög ki a dogival pláne ha több app futott rajta egyszerre elkezdett erőlködni a telefeon és a kijelző "remegett", de akkor is az olcsó jó szerinte, jobb, mint az enyém ami rengeteg esést bírt már ki, meglátszik a tokon de még akkor is bírja :D

2016. máj. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!