Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri az iPhone...

Szerintetek megéri az iPhone 6s plus okostelefont megvenni?

Figyelt kérdés
Megéri az árát? Hosszú távra alkalmas, jó képet csinál , gyors marad? Tapasztalatokra és véleményekre lenne szügségem.

2017. okt. 26. 17:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

persze top telefon.


Lesz még rá ios jópár évig.


Ha jó árban van megéri jó telefon.

2017. okt. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Persze. :) masfel eve hu tarsam.

Egy kezemen megtudom szamolni, hanyszor akadt meg. Nem fagyott le, vagy kapcsolt ki magatol soha.

Neha kidob egy-egy alkalmazasbol, azt tudom orvosolni azzal, hogy frissitem az appot.

Az uj ios miatt picit gyorsabban merul, de nem halok bele.

Jo kepet csinal, tobb mint 200,000-ert csinaljon is. :D De nem ennek kene a fo szempontnak lennie (szerintem. )

Viszont a leheto legnagyobb tarhelyut vedd meg. Nekem most telt meg par honapja a 64 gb. Plusz tarhelyert nem fizetek, mert toltok par dolgot amire nincs szuksegem mar, es ujra szabad a palya.

En a sok szar androidos telom utan dontottem ugy, hogy na akkor Apple. Nem bantam meg egy pillanatig se. Csak ajanlani tudom. :)

2017. okt. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mennyi a jövedelmed?
2017. okt. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%

"persze top telefon"


Év vicce.

2017. okt. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Má miért?


Teljesen jó telefon mi a problem amit írtam?

2017. okt. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Akinek nincs ra penze, annak sose lesz jo.

Nem dicsekvesbol, nekem sincs :D en is reszletre vettem, most jar le a torleszto, havonta egy 10-es volt. Szerintem senki nem hal bele , ha jo telefont akar. Kevesebb cigi, kevesebb foloslegea kaja rendeles, meg buli/pia, ruha, smink es meg is van az ara.

2017. okt. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Captain Logic ***** válasza:
13%
Dávid, mi is lenne veled, ha nem válaszolnál egy iPhone-os kérdésre…
2017. okt. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
7# mi lenne ha te se kommentelnel ide?
2017. okt. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én a mai napig egy iphone 6s pluszt (128gb) használok. És semmi baja, gyors még mindig, ios11 alatt fut...játékokra használom főleg, amik nagy “”gép”” igényt követelnek...és simán fut rajta minden.

Nem vagyok iphone fan....azért használok iphonet mert a játékokat gördülékenyen viszi.

Olvastam jópár iphone vs android oldalon, hogy eddig a 6s plus az az iphone ami nagyon összetett és kiforrott az összes közül.

Plusz jól jön a 3d touch játékoknál. Az appokat gyorsan nyitja, nincs akadozás. Szerettem volna váltani 8 plusra, vagy galaxy note 8-ra. De gyorsaságban a 6s plus és a 8 plus szinte ugyan olyan. A note 8-hoz képest meg még gyorsabb is kicsivel.

Szóval nem váltok, marad a 6s plus.

Bár igaz, volt ez a akumlátor őrület ios 11 alatt, hogy gyorsabban merül. Nálam is jelentkezett ez, de utána néztem a dolgoknak, és annyit kell tenni, hogy nem csinálsz semmit. Új rendszernél pár napig gyorsabban merül, mert a frissítés dolgozik a hátterben stb...de kb 3-4 nap után visszállt minden a helyére aksi szinten.

Szóval jó kis flott készülék ez még a mai napig.

2017. okt. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ui: szép képeket csinál. Nem mondom azt, hogy 10-ből 10-est, de azért eléggé elfogadható képeket készít. Épp a valamelyik nap csináltam vele képeket, és megkell mondjam eléggé jól sikerültek. Kint, napfényben nagyon szép és éles képeket, videókat csinál.

Gyenge fényviszonyok mellett mondjuk vaksötétben vakuval azért van némi kivetni való.

Mondjuk egy note 8 kamerájához képest nincs annyira lemaradva....ha nem vesszük számításba a dupla zoomot.

De vannak összehasonlító videok youtubeon, néztem párat 6s plus vs 8 plus, note 8, galaxy 8 plus, google pixel 2 xl stb.

Annyira szembeötlően nincsenek nagy különbségek. Ha telefonról nézed a képeket, ha pl kivetíted tv-re, ott már látszanak a különbségek.

Bár kamera szempontjábol a note 8 most a csúcstartó.

2017. okt. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!