Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen nem túl drága telefont...

Milyen nem túl drága telefont érdemes venni, ami tényleg szép képeket csinál?

Figyelt kérdés

Alap funkciókon kívül leginkább fotózásra használom a telefonomat, úgyhogy új telefon vásárlásánál ez is fontos szempont lenne.

Lehetőleg ismertebb márkájú, és mindenképpen 100.000 alatti, de inkább jóval olcsóbb készülék érdekelne, persze ne csak a kamera legyen jó. Tudtok ajánlani valamit?

Előre is köszönöm a segítséget!

(A 'fotózásra vegyek fényképezőt'választ ne írjátok, mert nem ez a kérdés)


2017. okt. 24. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a kategóriában szerintem az LG G4-nek a legjobb a kamerája. f/1.8-as rekeszértékkel. Sötétben is nagyon jó képet csinál.
2017. okt. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2017. okt. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ilyet hol lehet venni nem neten?
2017. okt. 24. 19:00
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
A Xiaomit nem tartom akkora ász készüléknek. Nem vagyok ellene, De mellette sem. Saját részre nem agyon vennék. Fotózásra meg főleg nem. Akkor már inkább Huawei P10. Bár megmodom őszintén, Nem voltam elhalva a monokróm duplakamerás rendszertől. Csak azért van még G4-em. Mert baromi jó képeket lőttem vele. És valahogy más készülékekkel ez nem nagyon sikerült. Sajnos a Google pixelt amit istenitenek, De baromi drága is, még nem sikerült kipróbálnom. Azt mondják annak van az egyik legjobb kamerája.
2017. okt. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%

[link]


Úgytűnik hogy már csak a dualt forgalmazzák emberi árban. Azt javaslom. Hogy használtak között nézz szét. Ott is van patika állapotú, Garis, 40-50 ért is tudsz már venni.

2017. okt. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Alex Fly ***** válasza:
100%
@ TopDavid: senki nem fogja a Xiaomit ajánlani, hiszen a kérdező egyértelműen kimagasló kamerával rendelkező készüléket keres. Itt pedig a G4-nek nem sok ellenfele akad (esetleg iPhone)...
2017. okt. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
+1 LG G4
2017. okt. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!