Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok az Iphone 7-ről?

Mit gondoltok az Iphone 7-ről?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatok érdekelnek illetve, hogy mar ugye egy eves modell es hogy meg mindig olyan jo mint az elején

2017. okt. 27. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem eri meg jezusom hogy jutot eszedbe ilyen telefon?? :o


Inkabb s7 edge jobb muszaki adatok, hardver, stb. Es meg olcsobb is. Ifone semmilyen tamogtast nem kap! Csak az elcseszett iOS 11et. Pont.

2017. okt. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bihar Valatonon ***** válasza:
Megfelelően támasztva nem csapódik be tőle az ablak :)
2017. okt. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Mivel az első 2 válasz dilettáns, ostoba, ezért íme : az iPhone 7 még mindig megéri és bőven ki fog szolgálni még legalább 3 évig. És pont egy Samsung fan mondja, hogy az Iphone nem kap támogatást xD Az S6 is rajta van azon a listán, ami nem kapja már meg a legújabb Androidot. Egyszerűbb lenne azt kérdezni melyik Samsung kapja meg. Sajnos ez igen sok gyártóra igaz. Ezzel szemben a 2013-as iPhone 5S nemrég kapta meg a legújabb IOS rendszert. Ezek után milyen támogatás hiányáról beszélünk iPhone esetében ? Az az érv is nevetséges, hogy az iPhone hardvere gyenge. Hihetetlen, hogy még mindig nem jut el egyesek agyáig, hogy nem a magok száma számít. Az sem jut el, hogy az IOS-nek elég a 2 GB RAM. Ki nem sz.rj. le, hogy Androidos telóból van 4 GB is. Ez csak a rendszert minősíti, hogy nem jól optimalizált. Ha az lenne, akkor az Androidnak is elég lenne kevesebb RAM. Hiába van több magos proci is bennük, akkoris az A9, illetve A10 Apple proci az erősebb. Nem a mennyiség számít, hanem a minőség.

A színvonal miatt kezdem azt hinni, hogy ide többségben 12-15 éves hülyegyerekek járnak, nem informatikához értő szakemberek.

2017. okt. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bihar Valatonon ***** válasza:
10%
Jaja ostoba vagyok...nem tuidok olyan sablon lóf.sz szöveget írni, mint ez az Apple szakértő...ha Iphonet akarsz vegyél X-et vagy semmit...apple szakinak meg jár a kockacukor igazi sablonhülye :)
2017. okt. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az iPhone sosem érte meg, de ez nem azt jelenti hogy az iPhone 7 nem éri meg az iPhoneokhoz viszonyítva. Az iPhone 7 még mindig elég új telefonnak számít hogy a kelleténél magasabb árán jól működjön hosszabb távon. Az iPhonok akár 2 év után is megérhetik ha nem vesszük számításba a többi nem iOS rendszert futtató okostelefont.
2017. okt. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 7plus van.

Tökéletesen működik.

Én csak ajánlani tudom.


Az iPad airem majdnem 4 éves és tökéletesen működik szóval szerintem ezis kifog minimum ennyi ideig szolgálni.

2017. okt. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!