Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Prestigio Grace R7 telefonban...

Prestigio Grace R7 telefonban jártasoktól kérnék segítséget. Ha teljesen lemerül és kikapcsol vagy épp én indítom újra akkor automatikusan át áll hálózati alapbeállításra és nem küldi el a számomat a hivott fél részére! Ez miért van igy?

Figyelt kérdés
Vissza tudom állítani de azért az elég gáz hogy ha kikapcsolom vagy lemerül akkor alapból erre áll be hogy nem küldi el a számom holott be volt jelelölve a számkijelzés! Tehát belépek a telefonos menübe ott jobbfenn beállítások>> telefonosfiókok>>simkártya amit épp használok>>további beállítások>>hívóazonosító>>itt van 3 lehetőség 1.Hálózati alap beállítás 2. Szám elrejtése 3. Szám megjelenítése!! Természetesen a 3. van bepipálva mégis sajátmagától átáll az 1. pontra (hálozati alapra ha kikapcsolom vagy ujraindul mert lemerült) igy pedig a hivott félnél magánszámot ír ki. Hogy lehet lefixálni hogy megmaradjon az általam bepipált 3. pont azaz a Szám megjelenítése????? Rettentő bosszantó hogy mindig ujra kell állítgatni ha lemerül vagy ujraindul a telefon.
2017. okt. 27. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Egyszerűen, normális telefont kell venni
2017. okt. 28. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nos hát kösz a segítséget. Ezek szerint ez a telefon 33 ezer ft volt leárazva durván 50 000-ről. Ennek alapján nem normális és nem lehet tőle elvárni azt hogy egy egyszerű beállítást megtartson? :D Most ezért vegyek másikat? pffffff
2017. okt. 28. 05:43
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Hát látod..
2017. okt. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az összes telefonomon a hálózati alapértelmezett volt beállítva eddig, és küldte a számot (Telenor) Úgy esetleg?
2017. okt. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

jah közben rájöttem hogy nem a telefon a gond hanem fel kell hivni a Domino központot 1777-es számon és követni az utasításokat és kérni a hívószám kijelzést :D

hivószám kijelzés hivd 1777 majd billentyűzd be ezt: 2321211


a telefon meg normálisan műxik csak az az érdekes hogy olyan egyszerűen bekommentelnek itt emberkék hogy normális telefont kell venni ahelyett hogy a megoldást tudnák :D Inkább jobb az ilyenek meg se szólalanak ha egyszer segíteni nem tudnak....

2017. nov. 1. 18:04
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
A szolgáltatódat felhívod (pl.:Telekom stb.)és ott kéred,hogy állítsák át beállítást "Hívóazonosító küldésé"-re.
2017. nov. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!