Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok?

Milyen telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Most szeretnék új telefont vásárolni. Az előző készülékem samsung galaxy mini volt. Ehhez hasonló méretűre gondoltam. Nem internetezésre vagy játékra használnám. Telefonálásra kell és maximum, hogy megtaláljak valamit ha úgy hozza a sors. A márka mindegy. A kamerája ha lehet legyen jó. Az ár nem döntő. (Tehát nem az a lényeg, hogy olcsó legyen (de természetesen nem akarok 100 ezer forintot se rászánni.))Mit ajánlanátok?

Köszönöm szépen a válaszokat elölre is.


2017. okt. 28. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Samsung A5
2017. okt. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek kb.:


Samsung A3-as. A320

Samsung A5-ös, A520-as. ez full hd és 32 GB-os. 3 GB ram-mal.


Vagy Xiaomi 4x vagy Note 3-4.


Kb. ezek szerintem.


Vagy egy Iphone SE vagy Iphone sima 6.

2017. okt. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha az andoridos vonalon szeretnél maradni akkor Xiaomi Redmi Note 4; Samsung Galaxy A3- A5 2017, Huawei P9 lite 2017

Ha pedig ki szeretnéd próbálni az Ios-t akkor az IPhone SE az ami ár-érték és tudás arányban a legjobb.

2017. okt. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!