Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honor 9 vagy Huawei P10? Ti...

Honor 9 vagy Huawei P10? Ti melyiket vennétek?

Figyelt kérdés

Szívem szerint iPhone-t vennék, de sajnos az nagyon drága (plusz iPhone-t nem mernék készülékbiztosítás nélkül venni, ami még havi plusz 2-3 ezer ft minimum), a Samsunggal pedig csak rossz tapasztalatom van, így egy más márkájú, felskő kategóriás Androidot szeretnék megpróbálni. Játszani max Hearthstone-nal vagy Clash of Clans-zal szoktam, tehát nem a legújabb, leghardverigényesebb játékokkal. Főleg fényképezni szoktam (pl. jegyzeteket, tájakat, nagyon ritkán szelfi), netezni, facebookozni, báratokkal beszélni FB messengeren, Viberen, Skypeolni. Meg nyilván telefonálni...

Szerintem -de javítsatok ki, ha tévedek- a fent leírt dolgokra mindkét telefon bőven jó, szóval főleg a fényképek (elülső és hátulsó kamera is) minősége érdekel, az akkuidő és a megbízhatóság.

Most egy középkategóriás Samsungom van, és az SD kártyát mindig ledobja, akár újraindítás után 5 perccel is, és utána nem jeleníti meg az értesítéseket meg más hibákat is csinál a szoftver, amíg újra nem indítom. Illetve a zenelejátszó nem ismeri fel az iTunes-on vett eredeti dalokat, nem jeleníti meg őket, pedig vagy 10 féle lejátszót próbáltam. Ilyesmiket értek megbízhatóság alatt.



2017. okt. 28. 10:38
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Akinek esetleg van személyes tapasztalata, annak nagyon örülnék.
2017. okt. 28. 10:39
 2/12 anonim ***** válasza:
P
2017. okt. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

P10 (PLUS)

Hatalmasat fejlődött a kamerája :)

2017. okt. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#2! Tudom, hogy a Plusnak jobb, de egyrészt azon az áron már megvehetném az iPhone-t is. Másrészt kifutó szeriának írja a telekom.hu, és én csak pár hónap múlva tudnék telefont venni. (Amit egyébként nem értek, mivel alig féléves telefonról van szó, de gondolom ezzel akarják a vásárlót "rákényszeríten", hogy Mate 10-et (Lite v Pro) vegyen, ha nagyobb képernyős telefont akar. Az meg még a P10 Plusnál is drágább lesz.)

A P10 kamerája egyébként milyen szerinted? Ahhoz képest fejlődött sokat a Plus, vagy összességében a P10-es széria a 9-eshez képest?

2017. okt. 28. 15:08
 5/12 anonim ***** válasza:
28%
Legfőképpen a kamera változott az biztos, a rendszer nem sokat.
2017. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi. De valószínűleg a P10 Plus nem játszik... A P10 és Honor 9 közül melyiket szerinted? Mert ha ezek ugyanolyan jók, akkor lehet érdemesebb lenne a Honor 9, mert jóval olcsóbb és ugyanúgy a Huawei gyártja.

Mások véleményére is kíváncsi lennék még!

2017. okt. 28. 21:08
 7/12 anonim ***** válasza:

[link]


A kijelző mérete / típusa nem tudom mennyit számít neked.

Én még mindig a P10 mellett állok :)

2017. okt. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Honor 9-et használok pár hete. Tök elégedett vagyok vele. Nem volt lefagyás, vagy ilyesmi. Szép a kijelzője, jó a menüje. Ami nekem fontos, a gyorsaság, és az előlapon lévő ujjlenyomat érzékelő. Az akkuja is bőven kibír 1 napot, pedig sokat nyüstölöm. A hátlapja fényes, csillogós. Beszereztem hozzá ütésálló tokot, és persze képernyővédő fóliát.
2017. okt. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
szia, én a P10-et ajánlanám. Csoda kis telefon:)
2017. dec. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

P10, egyertelmuen.

Nekem is ez van, mar lassan egy honapja, tokeletesen mukodik. A kameraja jobb, mint a Honore.

En nekem ezelott iphone volt, nem bantam meg a valtast.

Az meg szerintem csak plusz, hogy kulsore nagyon hajaz az Iphoneokra

Remelem tudtam segiteni :)

2017. dec. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!