Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szarul rakták fel a kijelzővéd...

Szarul rakták fel a kijelzővédő üveget, van értelme visszamenni reklamálni vagy így jártam?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy új telefont és tegnap az egyik budapesti bevásárlóközpontban rakattam rá edzett üveget, egész pontosan egy iGlass 3D Round típusút, ami elég drága volt (10 ezer). Este vettem észre, hogy a telefon kijelzője és az üveg között maradt valami kis kosz, amit főleg csak akkor lehet látni ha éppen fehér vagy valami világos színű a háttér. Szerintetek van értelme visszamenni reklamálni?

2017. okt. 29. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Jól van úgy. Miért nem te teszed fel rá?

Nem nagy dolog.

2017. okt. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fel tudtam volna tenni én is, de felajánlotta a srác, hogy felrakja.. és gondoltam profin megcsinálja, hisz hetente több száz kijelzővédőt raknak fel.....
2017. okt. 29. 08:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor vidd vissza, és kérd meg..
2017. okt. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem ferde és nem is túl zavaró, akkor szerintem hagyjad.
2017. okt. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!