Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Púpos akkumulátorral már...

Púpos akkumulátorral már veszélyes a készülék? Van értelme cseréltetni?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy 4 éve vett LG-m, ami akkor már kifutó darab volt, 40 ezerért vettem, a garancia is két éve lejárt.

Ma teljesen lefagyott, aztán fekete lett a kép, csak a gombok világítottak. Nem első eset idén, így tapasztalatból tudom, hogy csak az aksi kivétel-visszarakás hozza helyre. De most, mikor levettem róla a kemény tokot, a hátlap szinte leugrott róla, utána láttam meg, hogy az aksi két oldalt púposodik, ami miatt a hátlap magától nem marad rajta.

Olvastam már hasonló esetről, de nem tudom, van értelme egy ilyen régi, nem is túl drága mobilt javíttatni, nézve azt is, hogy a képernyőn is egy éve egy "buborék" van? Meddig bírhatja így? Ha egy ideig nem használnám, visszaállna az aksi? Vagy már a végét járja?

Jobb helyette másikat venni? Csak annyira a szívemhez nőtt már ez a kis vacakság, nem szeretném, ha felrobbanna.


2017. szept. 21. 04:28
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Ezt bizony jobb ha kidobod. Nem érdemes már költeni rá.
2017. szept. 21. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Az akku nem gyógyul meg ha nem használod.

Akkucsere és még pár évet kibír.

2017. szept. 21. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk van mellette egy iPhone 6S-em is, amit tavaly év végén vettem, azzal is elvagyok, csak vannak dolgok, amik androidos eszközön jobban mennek, azért nem akartam megválni tőle. De a mobilt sajnálom kidobni, legfeljebb az aksit elviszem oda, ahol vettem, megsemmisítésre, a készüléket meg megtartom, anélkül már csak nem lesz baj.
2017. szept. 21. 15:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Akku típusa?

Vagy a készülék típusa?

2017. szept. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A púp a nem visszafordítható kémiai folymatokat jelzi, csak romlani fog. Nézd meg a neten az akku árakat, az utángyártottak nem drágák, de a minőség vegyes. Aztán tegyél fel rá egy népszerű Cyanogenmod romot és a készülék jobb lesz, mint újonnan.
2017. szept. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

LG Optimus F6


Az akkut nem tudom, majd utánanézek.

2017. szept. 28. 06:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!