Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaptam egy Navon mizu D504 V3...

Kaptam egy Navon mizu D504 V3 típusú készüléket javításra. Na, most az van, hogy azt írja ki, hogy jelentkezzen be egy olyan fiókkal, amellyel korábban volt már használva a telefon. Természetesen nincs meg (miért is lenne!? ). Többi lent.

Figyelt kérdés
Ebben kéne nekem valaki segíteni? Vagy a másik. Hogyan kell ilyen készüléken kicserélni az androidot, mondjuk egy másik ROM-ra!? Valaki készítene egy részletesebb leírást? Mert ami az interneten fellelhető volt, én már mindent kipróbáltam! A Smart Phone Flash Tool nem ismeri fel a készüléket. Az SD kártyáról nem tudom telepíteni, mert nem látja a file-okat. Csak a ZIP-et, és megszakítja a telepítést. Szóval nagyon tanácstalan vagyok. HELP PLS Örülnék, ha nem jönne senki olyannal hogy lopott stb. Nem lopott, de az ismerősöm nagy mutterja, sajnos nem a kor gyermeke.

2017. okt. 29. 18:04
 1/1 anonim válasza:
2018. dec. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!