Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új mobilt vennék? Milyen...

Új mobilt vennék? Milyen paramétereket figyeljek? Mit érdemes még 2017. novemberben megvenni?

Figyelt kérdés
Melyik telefonban van Microsoft böngésző? A Lumiámban imádom, hogy a veblapok között simán tudok ugrálni! De sajnos ismerjük a Lumia korlátait. Férjemnek LG K8 van, de ki nem állhatom, hogy feszt vissza kell benne lépkedni, ha mást akarok megnyitni! Az iPhone 6s még támogatott? Vagy inkább Huawei Y6 legyen? Samsungból mi az, ami nem horror árban fut, de még kb.3 évig bírni fogja?

2017. okt. 30. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyit szansz ra??


Egyebkent samsung bongeszoje is nagyon jo. Vagy a chrome nem kell kulon kinyomni a laopkat hogy atvalts ugy mint az alkalmazasvaltok, hanem csak az url-t elhuzod jobbra es maris a masik lapok vagy.

2017. okt. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Trevor. ***** válasza:
Béta verziós Microsoft Edge van androidra, kipróbáltam és nem túl jó (még). Chrome-ot használok telefonon, jól működik és valóban lehet az url sávot oldalra húzva a lapok között váltogatni. Milyen árban keresel telefont? Samsungból J széria felejtős, A sem éri meg az árát, bár amúgy jó (pl. a 2017-es A3 és A5 vízálló). S és Note viszont nagyon jó.
2017. okt. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Samsung Galaxy J5 Prime (2016) telefont használok, szerintem nagyon jó telefon. Ritkán szoktam telefont venni szóval sokáig válogattam és nem bántam meg. De ajánlom a sima J5-t bár az egy kicsit drágább, de annyiva jobb is. A Galaxy J7 is nagyon jó több ismerősömnek van olyan én is olyat vettem volna de nem vagyok oda a telefonokért annyira, hogy nagyobb összege költsek rá. Amugy szerintem kamerát, ram-ot, proveszort illetve tárhelyet érdemes nézni illetve a vásárlók ''kritikáit''. (ez csak az én véleményem)
2017. okt. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetalán mennyit szánnál rá?
2017. okt. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!