Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Leagoo telefonra magyar menü?

Piriiiii kérdése:

Leagoo telefonra magyar menü?

Figyelt kérdés

A nővérem rendel két telefont külföldről, viszont nincs magyar menü a telefonban.

Létezik erre valami megoldás, ami költségmentes, nem jár garanciavesztéssel vagy a telefon tönkremenetelével?

Erről a telefonról lenne szó: [link]


2017. okt. 30. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Én meg se látnám ha nincs magyar benne. Egyáltalán tudtok majd vele telefonálni itt. A garanciát meg felejtsd el.
2017. okt. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Trevor. ***** válasza:
Szerintem lesz benne magyar nyelv, ha mégsem, felraksz egy másik romot. Garanciát ahogy az első is mondta jobb, ha elfelejted. Na meg az árra rájön 27% ÁFA és 2500 Ft vámkezelési díj is.
2017. okt. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kösz, hogy ennyi felesleges választ adtatok. :D

De legalább használható is van, bár nem tudom, mit is jelent másik romot felrakni. Mit jelent?

2017. okt. 30. 16:02
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Azt, hogy felejtsd el.
2017. okt. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
most mit problémáztok? van rá garancia, csak vissza kell küldeni hozzá kínába...:D
2017. okt. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Trevor. ***** válasza:
Mivel ez Aliexpress, így itt nincs Paypal, ami állná a visszapostát. Érdemes felnézni a magyar posta oldalára, hogy nyomkövetéssel mennyi is egy, akár csak pár száz grammos csomag feladása Kínába. Ez még önmagában nem is akkora gond, de hetekig telefon nélkül leszel. Ugyan a Leagoo nem valami ismert márka, ennek ellenére nem hiszem, hogy 1 éven belül (ennyi garanciát szoktak adni) bármi gond lenne vele, leszámítva nyilván azt, ha már kibontáskor előjön valami gyári hiba. Szóval nekem még a sufnigsm is szimpatikusabb, mint telefont rendelni Kínából.
2017. okt. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 oOCsabiOo ***** válasza:
Szerintem minden androidos telefonban ott van a nyelv beállításoknál a magyar. Nekem egy Ulefone T1-es készülékem van (androidos) és megtaláltam a nyelvi beállításoknál. Nézd át még 1x biztos meglesz!
2017. okt. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Trevor. ***** válasza:
Nem hinném hogy egy ilyen relatíve kis gyártó olyan jelentősen átalakítaná az UI-t, hogy emiatt kevesebb nyelv lenne benne. Nekem pl. Xiaomim van nemzetközi rom-al, amiben ugyan van magyar nyelv, de több nyelv hiányzik, amik eredetileg benne vannak az androidban. Ezért is írtam azt, hogy nagy valószínűséggel lesz magyar a rendszernyelvek között.
2017. okt. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
biztos vannak olyan gyártók, akik annyira belpiacra terveznek, hogy minden létező "felesleges" nyelvet kiírtanak a romból, és akkor marad a helyi, angol, német, francia, olasz, oszt kész :D nem kell nekik ilyen exotikus magyar nyelv bele...:D
2017. okt. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!