Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti hol vettétek az iPhone-otokat?

Ti hol vettétek az iPhone-otokat?

Figyelt kérdés
Megbízható, de nem túl drága boltok érdekelnének. A hivatalos apple.com/hu, az istyle meg a MediaMarkt tudom, hogy megbízhatóak, de ezek árulják a legdrágábban.

2017. okt. 31. 10:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
T-mobile austria, 2 év hűséggel.
2017. okt. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%

apple.hu

részletre meg hűségre a ruppótlanok veszik

2017. okt. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Nincs pénz de alma az kell
2017. okt. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Captain Logic ***** válasza:
83%
Azért azok a legdrágábbak, mert gyári garanciát adnak hozzá, nem valami kamu GSM-eset…
2017. okt. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Látom, félreértettetek. Akkor sorjában.

#1 Azért nem szeretném szolgáltatónál (bár azt nem írtam a kérdésben), mert kártyafüggetlenre gondoltam.

#2 Azért nem feltétlenül ruppótlan, aki részletre vesz iPhone-t. A ruppótlan (pénztelen) nem annál kezdődik, aki nem tud a zsebéből 300 ezer forintot előrántani egy telefonra.

#3 Mi az, hogy nincs pénz, de az alma kell? Szerinted az iPhone felhasználók közül hány % az, aki zsebből veszi, nem is törődve az árral??

#4 Én se egy ótvar GSM boltra gondoltam, hanem emag, 220volt stb.

Nem 50 ezerért szeretném megvenni a 200-250 helyett, de pl sok hely van: Telekom, Telenor, Vodafone, eMag, iStyle, Apple.com, MediaMarkt, ahol gyári garanciával adják, megbízható boltok, mégis több tízezres különbség van, és szerintem nagyon kevés ember van, aki annyira kőgazdag, hogy neki aztán hót mindegy, hol veszi, mikor a különbözetből egy vezetéknélküli töltő is kijön. Szóval az elcsót arra értettem, hogy mondjuk a 200-220 ezres átlagáron árult modell nem 230 ezer, hanem 215. Azért ez nem a "nincs pénz" kategória szerintem, és még a gazdagabbak se dobálnak ki össze vissza 15-20 ezreket feleslegesen.

2017. okt. 31. 14:25
 6/12 anonim ***** válasza:
apple.hu nálam ez már az a kategória, amit nem veszek meg garázsboltban a sarkon...
2017. okt. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Bihar Valatonon ***** válasza:
54%
" részletre meg hűségre ruppótlanok veszik " jah 2eske meg az olyan szülőszopók mint te :D
2017. okt. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

dolgozom és gazdag vagyok

csak csináld utánam és nem kell itt habzanod

2017. okt. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szinte ingyen volt. Osztrák szolgáltatónál összegyült elég pont. Most másik országban élek, de itt is megvehetném magamnak pontok nélkül is. Nem hitelre. Kb. 60 ezerrel olcsóbb az iPhone 8, mint Magyarországon, oszt az átlag fizetés meg majdnem tízszer több.
2017. okt. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Kedves 2.es azzal mi a baj, ha hűségre veszem. Én is simán zsebből megvehették volna, skátmeik, még akár a 10es készüléket is, de ha már van hűséges miért ne használjam ki? Most van hűségre egy 8asom, de cserébe járhatok egy Mercedes Maybachal, szóval gondold ezt át
2017. nov. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!