Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elronthatja a töltő a telefono...

Elronthatja a töltő a telefonom akksiját?

Figyelt kérdés
Iphone 5s-em van, májusban lett vásárolva külföldön. Mivel külföldön lett véve ezért egy régi “átalakítót”(ami az usb kábelt a konnektorba vezeti) használtam, ami néha zúgott is, de nem tulajdonítottam neki jelentőséget. Tegnap nagyon sokszor kellett töltenem a telefonom. Ma pedig ez a töltő már nem is töltötte( érzékelte,hogy be van dugva, de továbbmerült). Azóta vettem egy új átalakítót,ami rendesen tölti. Lehetséges, hogy az akksim is elromlott miatta? Ha igen, akkor bármelyik telefonosba bevihetem megcsináltatni?

2017. okt. 31. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűtlen, hogy elrontotta volna. A töltő csak egy buta áramforrás, a töltés vezérlését a telefon, illetve az akkuba épített vezérlő chip végzi.
2017. okt. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szuper,köszönöm
2017. okt. 31. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!